Breaking

বলীউডৰ দেহৰক্ষীৰ বিশাল দৰমহাই আপোনাৰ চকু কপালত উঠাব

0 2,092

বলীউডৰ তাৰকা সকলক কেতিয়াও মুখ্য মুখঅনুসৰণ কৰা দল অবিহনে দেখা নাযায়। যদি আপুনি যিকোনো B-Townৰ এজন উৎসাহী অনুৰাগী, আপুনি নিশ্চিতভাৱে এজন 6 ফুটৰ এজন ব্যক্তিক লক্ষ্য কৰিব যি সদায় অভিনেতাজনক পহৰা দিয়ে, নিশ্চিত কৰে যে কোনেও তেওঁলোকৰ কাষ চাপিব নোৱাৰে – হয় দেহৰক্ষীসকলে আমাৰ প্ৰিয় চেলিব্ৰেটীসকলৰ চাৰিওফালে এক সুৰক্ষিত বৃত্ত তৈয়াৰ কৰে আৰু তেওঁলোকক সুৰক্ষা দিয়ে।আহক আজি তেওঁলোকৰ বাৰ্ষিক উপাৰ্জনৰ ওপৰত এবাৰ চকু ফুৰাওঁ ।

জিতেন্দ্ৰ চিন্দে হৈছে মেগাষ্টাৰ অমিতাভ বচ্চনৰ দেহৰক্ষী, প্ৰায়ে কাৰ্বাইন বন্দুক ধৰি থকা আৰু Big Bক সুৰক্ষা দিয়া অনুষ্ঠানত দেখা যায়। চিন্দেয়ে এটা সুৰক্ষা সংস্থা চলায় কিন্তু ব্যক্তিগতভাৱে বচ্চনক জ্যেষ্ঠভাৱে পৰিচালনা কৰে। তেওঁ বছৰি প্ৰায় ১.৫ কোটি টকা উপাৰ্জন কৰে।

King Khan (SRK)ক কেতিয়াও 6 ফুটৰ বিশাল ব্যক্তিৰ অবিহনে দেখা নাযায় যাতে ৰবিয়ে নিশ্চিত কৰে যে চুপাৰষ্টাৰজন ভিৰৰ পৰা সুৰক্ষিত। ১০ বছৰতকৈও অধিক সময় আৰু ৰবি সকলো পৰ্যায়তে অভিনেতাজনৰ সৈতে আছে। তেওঁ প্ৰতি বছৰে 2.7 কোটি টকা উপাৰ্জন কৰে । তেওঁ বলীউডৰ সৰ্বাধিক উপাৰ্জন কৰা দেহৰক্ষী।

একেদৰে, চলমান খানৰ শ্বেৰা, যি আনকি ‘Bodyguard’ শীৰ্ষক চুপাৰষ্টাৰৰ চলচ্চিত্ৰত কেমিঅ’ত অভিনয় কৰিছিল, তেওঁক প্ৰায় 2 কোটি টকা পৰিশোধ কৰা হয়। তেওঁ ভাইজানৰ ছাঁৰ দৰে খোজ দি দেহ ৰক্ষা কৰে।