Breaking

ক’ভিডত আক্ৰান্ত বিৰাট কোহলী, কিন্তু ভাৰত ইংলেণ্ডৰ পঞ্চম পৰীক্ষাত ক’ভিডৰ ভাবুকি ডাঙৰ হৈ পৰিছে…

0 37

ভাৰত ইংলেণ্ডৰ পঞ্চম পৰীক্ষাত ক’ভিডৰ ভাবুকি।অশ্বিনৰ পিছত এইবাৰ ক’ভিডত আক্ৰান্ত বিৰাট কোহলী । বাৰ্মিংহামত অনুষ্ঠিত ভাৰত বনাম ইংলেণ্ডৰ পঞ্চম টেষ্টৰ তৎপৰতা পুনৰ আৰম্ভ হৈছে।

কিন্তু ভাৰত ইংলেণ্ডৰ পঞ্চম পৰীক্ষাত ক’ভিডৰ ভাবুকি ডাঙৰ হৈ পৰিছে।এদিন পূৰ্বে ক’ভিড পজিটিভ হোৱা বাবে ইংলেণ্ডলৈ যাব নোৱাৰিলে ভাৰতৰ অফ স্পিনাৰ ৰবিচন্দ্ৰন অশ্বিন।দলৰ বাকী সদস্যৰ দেহলৈ যাতে ভাইৰাছ নিবিয়পে তাৰ প্ৰতিও নজৰ ৰাখিছে ভাৰতীয় টীম মেনেজমেণ্টে।প্ৰাক্তন ভাৰতীয় অধিনায়ক বিৰাট কোহলীয়েও ইংলেণ্ডত উপস্থিত হোৱাৰ আগতে ক’ভিড পৰীক্ষা কৰিছিল।

এইবাৰ বিৰাট কোহলী ক’ভিডত আক্ৰান্ত হৈছে।ছচিয়েল মিডিয়াত বিৰাট কোহলীয়ে সেই পোষ্ট শ্বেয়াৰ কৰিছে।তথাপি বিৰাটক লৈ ৰিস্ক ল’ব খোজা নাই ৰাহুল দ্ৰাবিড়ে।কোহলীক অনুশীলন কৰিবলৈ দিলেও চিকিৎসকৰ পৰ্যবেক্ষণত ৰাখিছে।প্ৰেকটিছ মেচত তেওঁক সম্ভৱত কোহলীক খেলিবলৈ দিয়া নহ’ব।লণ্ডনলৈ বিমানত উঠাৰ আগতে কোহলী মালদ্বীপত বন্ধত আছিল।

মালদ্বীপলৈ গৈছিল বিৰাট কোহলী আৰু অনুষ্কা শৰ্মা।মুম্বাইলৈ উভতিয়ে চিকিৎসকক দেখুৱাবলৈ গৈছিল দুই তাৰকাই।বহুতেই ভাবিছিল কিবা সুখবৰ।কিন্তু সেয়া নহয়।আচলতে তেতিয়াৰে পৰাই দুয়ো ক’ভিডত আক্ৰান্ত।