Breaking

কেকেৰ মৃত্যুত অৰ্জুনে কি কৈছিল …

0 28

কে.কে.-য়ে যি মঞ্চত প্ৰদৰ্শন কৰিছিল, অৰ্জুন কানুংগোৱে সঁচা কথা টো কৈছিল

অৰ্জুন কানুংগোৰ পোষ্টটোৱে দেখুৱাইছে যে যদি অনুষ্ঠানটো সঠিক সময়ত বাতিল কৰা হ’লহেঁতেন, কেকেৰ জীৱন ৰক্ষা কৰিব পাৰিলেহেঁতেন। কেকেৰ মৃত্যুৰ পিছত তেওঁৰ অন্তিম প্ৰদৰ্শনী আছিল ভিডিঅ’বোৰো শ্বেয়াৰ কৰা হৈছিল, য’ত তেওঁক একেবাৰে ভাল দেখা নাছিল।

কোনেও ভবা নাছিল যে ৩১ মে, ২০২২ বলীউডৰ জনপ্ৰিয় গায়ক কে কেৰ জীৱনৰ অন্তিম দিন হ’ব । ৩১ মে’ত কে কে কলকাতাৰ নজৰুল মঞ্চত প্ৰদৰ্শন । কোৱা হৈছিল যে এই সময়ছোৱাত তেওঁ অস্থিৰ আছিল, যাৰ পিছত তেওঁ লগে লগে মঞ্চৰ পৰা হোটেলত উপস্থিত হৈছিল। কোৱা হয় যে সংগীতানুষ্ঠানৰ পিছত, কে.কে. অজ্ঞান হৈ পৰিছিল,  যৰ বাবে তেওঁৰ মূৰত আঘাতও হৈছিল। কে.কে.-ৰ মৃত্যুৰ পিছত, নজৰুল মঞ্চত অনুষ্ঠিত সংগীতানুষ্ঠানৰ বিষয়েও বহুতো প্ৰশ্ন উত্থাপিত হৈছিল। এতিয়া কে.কে.-ৰ মৃত্যুত, গায়ক অৰ্জুন কানুংগোৱে এটা আচৰিত পোষ্ট শ্বেয়াৰ কৰিছে।

কেকেৰ মৃত্যুত অৰ্জুনে কি কৈছিল 
অৰ্জুন কানুংগোৱে এটা সাক্ষাৎকাৰত কৈছিল যে তেওঁ সংগীতানুষ্ঠানৰ সময়ত গোটেই কাহিনীটো কৈছিল । গায়কে কয় যে কে.কে.-ৰ আগতে, তেওঁ সেই নজৰুল প্ৰেক্ষাগৃহত প্ৰদৰ্শন কৰিছিল। প্ৰেক্ষাগৃহটো যথেষ্ট গৰম আছিল, যাৰ বাবে তেওঁ অস্থিৰ অনুভৱ কৰিছিল আৰু উশাহ ল’বপৰা নাছিল। গৰমৰ কাৰণে এচিবোৰে কাম কৰা নাছিল।

Leave A Reply