Breaking

কিহৰ বাবে খং কৰিছে পোহনীয়া ভাটৌ চৰাইটিয়ে? এটা এটাকৈ সকলো ঘৰৰ বাচন-বৰ্তন দলিয়াবলৈ আৰম্ভ কৰিলে

0 26

খঙাল ভাটৌৰ এটা ভিডিঅ’ সামাজিক মাধ্যমত ভাইৰেল হৈ আছে। খং উঠিছে কিয়নো ভিডিঅ’টোত, তোতাটোৱে খঙত পাত্ৰটো পেলাই দিয়া দেখা গৈছে। এনেকুৱা খঙত এটা তোতা দেখাটো সঁচাকৈয়ে অলপ আচৰিত।যদি আপুনি চৰাইৰ ক্ষেত্ৰত মানৱ-অনুকূল চৰাইএটাৰ কথা কয়, তেন্তে ভাটৌটো নিশ্চিতভাৱে আপোনাৰ মনলৈ আহিব। ভাটৌটো এটা চৰাই যাক বহু শতাব্দী ধৰি ঘৰত পালন কৰা হৈছে। তোতা এটাৰ বিষয়ে আন এটা বিশেষ কথা হ’ল ই মানুহৰ দৰে কথা ক’ব পাৰে। অৱশ্যে, খুব স্পষ্ট নহয়, কিন্তু কিছু পৰিমাণে তেওঁ শব্দটো শিকে আৰু মানুহৰ এটা প্ৰতিলিপি তৈয়াৰ কৰে। বহুতো তোতা এই নামেৰে ও বিখ্যাত। কিন্তু এতিয়া সামাজিক মাধ্যমত ভাইৰেল হৈ থকা এটা তোতা অলপ বেলেগ। তেওঁ কথা কোৱা নাই বা একো কৰা নাই, কিন্তু খুব খং কৰা দেখা গৈছে।

ছ’চিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈ থকা ভিডিঅ’টোত, আপুনি স্পষ্টভাৱে তোতাটোক খং কৰা দেখিব পাৰে। ভিডিঅ’টোত, ভাটৌটোৱে খং কৰে আৰু প্ৰথমে এখন টেবুলত ৰখা ষ্টীলৰ বাটি এটা পেলাই দিয়ে যাৰ পিছত তেওঁ আন এটা বস্তু দলিয়াই দিয়ে। অৱশ্যে, ভিডিঅ’টো দেখি, ভাটৌটো সাহসী হোৱাৰ কাৰণ কি সেয়া জনা নাযায়। ছ’চিয়েল মিডিয়াত তোতাবোৰৰ অধিক ভিডিঅ’ ভাইৰেল হৈ আছে, কিন্তু এই ভিডিঅ’টো সঁচাকৈয়ে অলপ বেলেগ আৰু বেলেগ।ভিডিঅ’টো pippa_and_petrie পৃষ্ঠাৰ পৰা ইনষ্টাগ্ৰামত শ্বেয়াৰ কৰা হৈছে। ভিডিঅ’টো লাখ লাখ মানুহে চাইছে। ১.৫ মিলিয়নতকৈও অধিক লোকে ভিডিঅ’টো লাইক কৰিছে। ভিডিঅ’টোত বহুতো মানুহে মন্তব্য কৰিছে। যদি আপুনিও এই ভিডিঅ’টো চাব বিচাৰে, তেন্তে আপুনি তলৰ ইনষ্টাগ্ৰাম লিংকত ক্লিক কৰিব পাৰে।