Breaking

প্ৰায় ৪ বছৰ পিছত অনুষ্কা শৰ্মাই নেটফ্লিক্সত মুক্তি পোৱা ‘কালা’ ছবিখনত কেমিঅ’ চৰিত্ৰত অভিনয়…

0 9

নেটফ্লিক্সত মুক্তি পোৱা ‘কালা’ ছবিখনত অনুষ্কা শৰ্মাই কেমিঅ’ চৰিত্ৰত অভিনয় কৰিছে। প্ৰায় ৪ বছৰ পিছত অনুষ্কাক পৰ্দাত দেখি অনুৰাগীসকল আনন্দিত।

বলীউডৰ অভিনেতা ইৰফান খানৰ পুত্ৰ বাবিল খানে প্ৰথমখন ছবিৰ পৰাই আধিপত্য বিস্তাৰ কৰিছে। ছ’চিয়েল মিডিয়াত বাবিল খানৰ ছবি ‘কালা (কালা)’ৰ ওপৰত বহু চৰ্চিত হৈছে।

বাবিলৰ বিপৰীত অভিনেত্ৰী ডিমৰিও মুখ্য চৰিত্ৰত অভিনয় কৰিছে। চিনেমাখন মনোবিজ্ঞানসন্মত নাটক, যাৰ ভিডিঅ’ ভাইৰেল হৈ আছে। ছবিখনত বলীউডৰ অভিনেত্ৰী অনুষ্কা শৰ্মাৰ কেমিঅ’ইও সকলোৰে দৃষ্টি আকৰ্ষণ কৰিছে।

মাতৃ হোৱাৰ পিছত প্ৰায় চাৰি বছৰৰ মূৰত অনুষ্কা শৰ্মাক পৰ্দাত দেখি আনন্দিত হৈ পৰিছে অনুৰাগীসকল। ছচিয়েল মিডিয়াত ব্যাপকভাৱে শ্বেয়াৰ কৰা হৈছে কালাৰ গীত ‘ঘোদে পে সাৱাৰ’ৰ ক্লিপটো। আচলতে অনুষ্কাই এই গীতটোত কেমিঅ’ ৰ’ল কৰিছে আৰু ক’লা-বগা ৰঙত অভিনয় কৰিছে, অনুষ্কাক গীতটোত শাৰী পিন্ধি নাচি থকা দেখা গৈছে। অনুষ্কাক দেখি আচৰিত হৈ অনুৰাগীসকলে ভিডিঅ’টো শ্বেয়াৰ কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰে।

অনুষ্কাক ‘ঘোদে পে সাৱাৰ’ গীতটোত ১৯৪০ চনৰ এগৰাকী নায়িকাৰ চৰিত্ৰত দেখা গৈছে। লিপ ছিংকিং ক’লা-বগা এনচেম্বলত দেখা গৈছে শাৰী পিন্ধি। নেটিজেনে টুইটাৰত গীতটোৰ ক্লিপ শ্বেয়াৰ কৰি অভিনেত্ৰীগৰাকীক প্ৰশংসা কৰিছে।

Leave A Reply