Breaking

ৰিলায়েন্স ইণ্ডাষ্ট্ৰীজৰ অধ্যক্ষ মুকেশ আম্বানীৰ পুত্ৰ অনন্ত আম্বানীৰ বিবাহ…

0 263

অনন্ত আম্বানী ৰাধিকা মাৰ্চেণ্ট ৰোকা অনুষ্ঠানঃ ৰিলায়েন্স ইণ্ডাষ্ট্ৰীজৰ অধ্যক্ষ মুকেশ আম্বানীৰ পুত্ৰ অনন্ত আম্বানীয়ে আজি ৰাধিকা মাৰ্চেণ্টৰ সৈতে বাগ্দান কৰে।

অনন্ত আম্বানী ৰাধিকা মাৰ্চেণ্ট ৰোকা অনুষ্ঠানঃ ৰিলায়েন্স ইণ্ডাষ্ট্ৰীজৰ অধ্যক্ষ মুকেশ আম্বানীৰ কনিষ্ঠ পুত্ৰ অনন্ত আম্বানীয়ে আজি ৰাধিকা মাৰ্চেণ্টৰ সৈতে বাগ্দান কৰে। ৰাজস্থানৰ নাথদ্বাৰাত অৱস্থিত শ্ৰীনাথজী মন্দিৰত দম্পতীহালৰ এংগেজমেণ্টৰ ৰীতি-নীতি সংঘটিত হৈছিল। অনন্ত আৰু ৰাধিকাৰ এংগেজমেণ্টৰ ছবি ছ’চিয়েল মিডিয়াত প্ৰকাশ পাইছে।

ৰোকা অনুষ্ঠানত অংশগ্ৰহণ পৰিয়াল

অনন্ত আম্বানী আৰু ৰাধিকাই বহু বছৰৰ পৰা চিনাকি হৈ আহিছে। আজি দুয়োৰে পৰিয়ালে ৰাধিকা আৰু অনন্তৰ ৰোকা অনুষ্ঠানত অংশগ্ৰহণ কৰি তেওঁলোকৰ নতুন যাত্ৰাৰ আৰম্ভণিৰ বাবে শুভকামনা জনায়। ইণ্টাৰনেটত তীব্ৰ ভাইৰেল হৈ পৰিছে দম্পতীহালৰ Roka Ceremony ৰ ছবি।

ৰাধিকা ব্যৱসায়ী কোন?

অনন্ত আম্বানী মুকেশ আম্বানীৰ কনিষ্ঠ পুত্ৰ। আনহাতে, ৰাধিকা মাৰ্চেণ্ট বীৰেণ মাৰ্চেণ্ট আৰু শৈলা মাৰ্চেণ্টৰ কন্যা। নিউয়ৰ্ক বিশ্ববিদ্যালয়ৰ পৰা ৰাজনীতি আৰু অৰ্থনীতি বিষয়ত স্নাতক ডিগ্ৰী লাভ কৰে। ৰাধিকাই লাইমলাইটৰ পৰা আঁতৰি থাকি ভাল পায় আৰু আম্বানী পৰিয়ালৰ সৈতে ভাল বন্ধন আছে। ২০১৮ চনত ঈশা আম্বানীৰ এংগেজমেণ্টত নৃত্য পৰিবেশন কৰা দেখা গৈছিল।

Leave A Reply