শিৱসাগৰ জিলা শিক্ষা বিষয়া আব্দুল জেলিলক অভিনন্দন নাজিৰা চিত্ৰ কলা কেন্দ্ৰৰ অধ্যক্ষ আলী হাইদৰৰ ।

0 31

নাজিৰা : সদ্য ঘোষিত হাইস্কুল শিক্ষান্ত পৰীক্ষাৰ ফলাফলত অসমৰ ভিতৰত শিৱসাগৰ জিলাই শীৰ্ষ স্থান আৰু উচ্চতৰ মাধ্যমিক চূড়ান্ত পৰীক্ষাতো জিলাখনৰ সন্তোষজনক ফলাফলৰ বাবে শিৱসাগৰ জিলা সংমণ্ডলৰ বিদ্যালয় সমূহৰ পৰিদৰ্শক তথা জিলা শিক্ষা বিষয়া আব্দুল জেলিলক অভিনন্দন জ্ঞাপন কৰে নাজিৰাৰ বিশিষ্ট যুৱ চিত্ৰশিল্পী তথা নাজিৰা চিত্ৰকলা কেন্দ্ৰৰ অধ্যক্ষ মহম্মদ আলী হাইদৰে। উল্লেখযোগ্য যে, হাইস্কুল শিক্ষান্ত পৰীক্ষা আৰু উচ্চতৰ মাধ্যমিক চূড়ান্ত পৰীক্ষাত সন্তোষজনক ফলাফলৰ উপৰি বিগত সময়ছোৱাত গুণোৎসৱত উন্নত ফলাফল দেখুওৱাৰ বাবে শিৱসাগৰ জিলা বিদ্যালয় সমূহৰ পৰিদৰ্শক তথা জিলা প্ৰাথমিক শিক্ষা বিষয়া আব্দুল জেলিলক চিত্ৰশিল্পী আলী হাইদৰে নিজে অংকন কৰা পৰিদৰ্শক গৰাকীৰ এখন প্ৰতিচ্ছবি আৰু ফুলাম গামোচাৰে নিজ কাৰ্যালয়ত  আজি অভিনন্দন জ্ঞাপন কৰে। এই সময়ত ডায়েটৰ বিষয়া দীপাংকৰ চক্ৰৱৰ্তী, নাজিৰা খণ্ড প্ৰাথমিক শিক্ষা বিষয়া কাৰ্যালয়ৰ কৰ্মচাৰী চৈয়দ মহম্মদ মহচিন হুছেইন আৰু মুস্তাক আহমেদ উপস্থিত থাকে।