গেলেকী আঞ্চলিক ছাত্ৰ সন্থাৰ ব্যতিক্ৰমী প্ৰদক্ষেপ, মেধাবী ছাত্ৰ-ছাত্ৰীক ঘৰে ঘৰে অভিনন্দন।

0 1,111

নাজিৰা : কৰ’না ভাইৰাছৰ গণ সংক্ৰমণৰ আশংকাত চৰকাৰে গ্ৰহণ কৰি নীতি-নিৰ্দেশনাক সন্মান জনাই গেলেকী আঞ্চলিক ছাত্ৰ সন্থাই এইবছৰ হাইস্কুল শিক্ষান্ত আৰু উচ্চতৰ মাধ্যমিক চুড়ান্ত পৰীক্ষাত সুখ্যাতিৰে উত্তীৰ্ণ হোৱা বৃহত্তৰ গেলেকী অঞ্চলৰ মেধাবী ছাত্ৰ-ছাত্ৰীসকলক অভিনন্দন জনোৱাৰ এক ব্যতিক্ৰমী প্ৰদক্ষেপ কৰিছে। সদৌ অসম ছাত্ৰ সন্থাৰ গেলেকী আঞ্চলিকৰ সভাপতি প্ৰাঞ্জল গগৈ, সম্পাদক মানসজ্যোতি শইকীয়া আৰু শিক্ষা সম্পাদিকা প্ৰকৃতি চেতিয়াৰ নেতৃত্বত গেলেকী আঞ্চলিক ছাত্ৰ সন্থাৰ এটা দলে কৰ’না মহামাৰীৰ পৰিপ্ৰেক্ষিতত কোনো আনুষ্ঠানিক অভিন্দন অনুস্হানৰ আযোজন নকৰি বৃহত্তৰ গেলেকী অঞ্চলৰ পৰা এইবাৰ হাইস্কুল শিক্ষান্ত আৰু উচ্চতৰ মাধ্যমিক চূড়ান্ত পৰীক্ষাত ডিষ্টিংচনসহ প্ৰথম বিভাগত উত্তীৰ্ণ মেধাবী ছাত্ৰ-ছাত্ৰীসকলক অভিনন্দন জ্ঞাপন কৰে। আঞ্চলিক ছাত্ৰ সন্থাৰ বিষয়ববীয়াসকলে যোৱা ১ জুলাইৰ পৰা গেলেকীৰ বিভিন্ন অঞ্চলৰ মেধাবী ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সকলৰ বাসগৃহত উপস্হিত হৈ এখন ফুলাম গামোছা, এখন অভিনন্দন পত্ৰ, এটা কলম, এডাল গছপুলি আৰু এটা সৰু উপহাৰেৰে সম্বৰ্ধনা জনোৱা কাৰ্যসূচী অব্যাহত ৰাখিছে।