Breaking

তীব্ৰ বতাহৰ কোবত উৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিলে জাহ্নৱী কাপুৰৰ পোছাক, ৰাজহুৱাভাৱে উফ মুহূৰ্তৰ ভুক্তভোগী হ’ল জাহ্নৱী কাপুৰ

0 176

জাহ্নৱী কাপুৰৰ মুকলি পোছাক তীব্ৰ বতাহৰ বাবে বতাহত উৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল, ৰাজহুৱাভাৱে উফ মুহূৰ্তৰ ভুক্তভোগী
জাহ্নৱী কাপুৰ সৰ্বোচ্চ ক্ৰমৰ ফেশ্বনিষ্টা। তাই জানে কেনেকৈ জাহ্নৱী কাপুৰক প্ৰভাৱিত কৰিবলৈ পোছাক পিন্ধিব লাগে সেয়া সৰ্বোচ্চ ক্ৰমৰ ফেশ্বনিষ্টা। তাই প্ৰভাৱিত কৰিবলৈ কেনেদৰে পোছাক পিন্ধিব লাগে জানে, আৰু তাইৰ চেহেৰা সদায়ে আকৰ্ষণীয়। তাইক অলপতে বান্দ্ৰাত তাইৰ দিনটোৰ বাবে বাছনি কৰা কাপোৰ পিন্ধা দেখা গৈছিল। এনেকুৱা লাগিছে যেন তাই যি বাছনি কৰিছিল সেয়া ভাল পায়! কাপুৰ ছোৱালীজনীয়ে এখন ধুনীয়া ফুলৰ মিডি পোছাক পিন্ধিছিল আৰু ইয়াক ধুনীয়া পেষ্টল চেণ্ডেলৰ সৈতে মিলাইছিল।

জাহ্নৱী কাপুৰ এগৰাকী আকৰ্ষণীয় যুৱ অভিনেত্ৰী, যি তেওঁৰ প্ৰথম খন ছবিৰ পৰা চলচ্চিত্ৰ উদ্যোগত সুনাম অৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হৈছে। তাই সদায় তাইৰ অনুৰাগীসকলক ভাল পাইছিল, আৰু তাই শেহতীয়াকৈ এইটো পুনৰ কৰিবলৈ সক্ষম হৈছিল।পাইলেটচ শ্ৰেণীৰ পিছত ইংৰাজী নীলা ৰেপ ড্ৰেছত বেইজ ব্লক হিল পিন্ধি, ধড়ক অভিনেত্ৰীগৰাকীক তেওঁৰ শেহতীয়া ভ্ৰমণত অতি উৎকৃষ্ট দেখা গৈছিল। অভিনেত্ৰীগৰাকীক তাইৰ প্ৰশিক্ষক নম্ৰতাৰ সৈতে পাইলেটচ শ্ৰেণী লোৱাৰ পিছত বাহিৰলৈ ওলাই অহাৰ সময়ত আড়ম্বৰপূৰ্ণ লাগিছিল।যেতিয়া পাপা তেওঁৰ ওচৰলৈ আহিছিল, জাহ্নৱীয়ে মিঠাহাঁহি মাৰিছিল, তেওঁ পাপাৰাজ্জিৰ হাত জোকাৰি ছিল আৰু তাইৰ গাড়ীত বহিছিল।

Leave A Reply