Breaking

শ্ৰীৰামপুৰত সহস্ৰাধিক বি জে পিত যোগদান

0 2,008

কোকৰাঝাৰ জিলাৰ গোসাইগাঁও মহকুমাৰ অন্তৰ্গত ফাইলাগুৰিত আজি বি জে পি দলৰ এখন দলীয় সভাত অঞ্চলটোৰ বিভিন্ন ৰাজনৈতিক দলৰ এক হাজাৰ সদস্য বি জে পি দলত আনুষ্ঠানিক ভাবে যোগদান কৰে ।উল্লেখ্য যে ভাৰতীয় জনতা পাৰ্টীৰ শ্ৰীৰামপুৰ মণ্ডল কমিটীৰ সভাপতি ইমানুয়েল মনছিং  হাসদাৰ সভাপতিত্বত গোসাইগাঁও মহকুমাৰ ফাইলাগুৰি খেল পথাৰত আজি বিজেপি দলৰ এখন যোগদান সভা অনুষ্ঠিত হয় । শ্ৰীৰামপুৰ মণ্ডল বিজেপিৰ সম্পাদক শ্ৰীবাস দাসে আঁত ধৰা সভা খনত বি জে পি দলৰ সফলতাৰ লগতে দলৰ  আদৰ্শ আৰু নীতিৰ ওপৰত গুৰুত্বপূৰ্ণ ভাষন প্ৰদান কৰে কোকৰাঝাৰ জিলা বিজেপিৰ সভাপতি আৰু উপ-সভাপতি ক্ৰমে বিভূতি বৰগয়াৰী আৰু সুৰথ চন্দ্ৰ ৰায় আৰু শ্ৰীৰামপুৰ পৰিষদীয় সমষ্টিৰ এম চি এল এ সজল সিংহই । ইয়াৰ উপৰি সভাত বিজেপি দলৰ জিলা, মণ্ডল  আৰু বুথ পৰ্যায়ৰ নেতা-কৰ্মী সকল উপস্থিত থাকে । মনকৰিবলগীয়া যে উক্ত সভাতে কোকৰাঝাৰ জিলা বি পি এফ কমিটিৰ উপ-সভাপতি সঞ্জয় মাৰাণ্ডীৰ নেতৃত্বত বি পি এফ দলৰ ভি চি ডি চিৰ সদস্য, দলৰ নেতা-কৰ্মীৰ লগতে অন্যান্য ৰাজনৈতিক দলৰ এক হাজাৰ গৰাকী লোকে বিজেপি দলত যোগদান কৰে । উল্লেখ্য যে বিধান সভা নিৰ্বাচনৰ দিন চমু চাপি অহাৰ লগে লগে বি পি এফ দলৰ দখলত থকা ২৮নং গোসাইগাঁও বিধান সভা সমষ্টিত বিজেপি দলৰ তৎপৰতা দুগুনে বৃদ্ধি পোৱা পৰিলক্ষিত হৈছে ।