Breaking

দৰা কইনাৰ দৰে ওলাই আহিল এখন সুসজ্জিত ঘোঁৰা গাড়ীত, সকলোকে বিয়ালৈ মুকলিকৈ আমন্ত্ৰণ জনোৱা হ’ল…

0 1,562

স্ত্ৰী আৰু পাতাল লোকত তেওঁৰ প্ৰচণ্ড প্ৰদৰ্শনৰ পিছত, অভিষেক বেনাৰ্জীয়ে এতিয়া পুনৰ বিস্ফোৰণ কৰিবলৈ সাজু হৈছে। যেতিয়া তেওঁ সুসজ্জিত ঘোঁৰাএখনত দৰা হিচাপে ওলাই আহিছিল, মুম্বাইবাসীয়ে তেওঁক চাই আছিল। একে সময়তে পিছফালে গাড়ীখনত অহা দুলহানিয়াইও সকলোকে আচৰিত কৰি তুলিছিল।অভিষেক বেনাৰ্জীয়ে সৰু পাৰ্শ্বচৰিত্ৰৰে তেওঁৰ অভিনয় উদযাপন কৰিছে আৰু সেইকাৰণেই এতিয়া তেওঁ মুখ্য চৰিত্ৰতো স্থান লাভ কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছে। শীঘ্ৰেই তেওঁৰ ‘দ্য গ্ৰেট ৱেডিং অফ মুন্নাছ’ ৱেব চিৰিজ মুক্তি পাব, যাৰ নায়ক হৈছে তেওঁ।

অভিষেক বেনাৰ্জী আজি এই ষ্টাইলত একেটা প্ৰচাৰৰ বাবে উপস্থিত হৈছিল। সজ্জিত ঘোঁৰা, ঘোঁৰাত বহি থকা মুন্নে, অভিছেক বেনাৰ্জী আৰু হাতত এখন ৰাজহুৱা বিবাহৰ কাৰ্ড। অভিষেক মুম্বাইৰ ৰাস্তাত এই ধৰণে ওলাই অহাৰ লগে লগে দৰ্শকসকলে তেওঁক চাই থাকিল। ৰাস্তাত থিয় হৈ থকা মানুহবোৰে অভিষেকক আচৰিত কৰি ৰাখিছিল যে কি ঘটিছিল যে তেতিয়া তেওঁৰ কইনা তেওঁৰ পিছফালে গাড়ীত বহিছিল আৰু আহিও আহিছিল। তেওঁ চানৰুফ গাড়ীতো নাচি আছে। লাজ কুটিল নহয়… লজ্জিত নহয়। দৰাচলতে, আহিবলগীয়া ৱেব শৃংখলাটো বিবাহৰ ওপৰত নিৰ্মাণ কৰা হৈছে।

‘দ্য গ্ৰেট ৱেডিং অফ মুন্নাছ’ ৪ আগষ্টত মুক্তি পাব, ই ভুটত প্ৰদৰ্শিত হ’ব য’ত অভিষেক বেনাৰ্জী হৈছে সেই দৰা যি বিয়াৰ বাবে মৰিবলৈ গৈ আছে কিন্তু তেওঁলোকে একেবাৰে বিয়া কৰানাই আৰু যেতিয়া বিবাহ ঠিক কৰা হৈছিল, ফেৰাবোৰ সেই ঠাইতে ভাঙি পৰিছিল। কমেডি জেনাৰৰ এই ৱেব শৃংখলাটোৰ ট্ৰেইলাৰ ইতিমধ্যে মুকলি কৰা হৈছে যিটো বহুত ভাল পোৱা হৈছে। এই 2 মিনিটৰ ট্ৰেইলাৰত, আপুনি কেৱল হাঁহিব। প্ৰচণ্ড কলাকুশলীৰে নিৰ্মিত এই ৱেব শৃংখলাটোৰ প্ৰযোজক হৈছে ৰাজ শাণ্ডিল্য যিয়ে আগতে ড্ৰীম গাৰ্ল আৰু দ্য পাব্লিক ইণ্টাৰেষ্টৰ দৰে বিভিন্ন ধাৰণাৰ চলচ্চিত্ৰ নিৰ্মাণ কৰিছিল।