Breaking

দৰাই কইনাক উপহাৰ দিলে এটা গাধ…

0 67

আজলান শ্বাহ এগৰাকী পশুপ্ৰেমী আৰু ভিডিঅ’ সৃষ্টিকৰ্তা। তেওঁৰ দ্বাৰা উপহাৰ পোৱাৰ নিৰ্দোষতাৰ বাবে মানুহে তেওঁক প্ৰশংসা কৰিছে।পাকিস্তানত গাধৰ অতি গুৰুত্বপূৰ্ণ। চুবুৰীয়া দেশ পাকিস্তানৰ ডাঙৰ চহৰবোৰত গৰু-ম’হতকৈ গাধৰ বজাৰ ডাঙৰ। পাকিস্তানত গাধৰ গুৰুত্ব দেখুৱাই এক অনন্য খবৰ ওলাইছে। আচলতে ইয়াত এজন ইউটিউবাৰে নিজৰ কইনাৰ বিয়াৰ পিছত গাধ উপহাৰ দিছে। পত্নীক গাধ উপহাৰ দি চৰ্চাৰ বিষয় হৈ পৰিছে আজলান শ্বাহ নামৰ দৰা ইউটিউবাৰগৰাকী।

অভ্যৰ্থনাত পত্নীক উপহাৰ দিয়া গাধ
ইউটিউবাৰ আজলান শ্বাহৰ মতে, তেওঁ জীৱ-জন্তুক অতিশয় ভাল পায়, সেয়েহে তেওঁৰ ৰিচেপচনত তেওঁ পত্নীক এটা গাধ উপহাৰ দিয়ে। কেৱল এয়াই নহয়, আজলানে নিজৰ ছ’চিয়েল নেটৱৰ্কিং চাইট ইনষ্টাগ্ৰামত বহু মেধাৱী ভিডিঅ’ আৰু ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছে, য’ত মানুহে মন্তব্য কৰিছে।
সকলোৱে জানে যে বিবাহত দৰা কইনাক উপহাৰ দিয়ে আৰু দৰা দৰাক উপহাৰ দিয়ে। স্বামী-স্ত্ৰীয়ে যত্ন লয় যে উপহাৰটো ইজনে সিজনৰ পছন্দৰ হ’ব লাগে। কিন্তু পাকিস্তানী দৰা আজলানে উপহাৰ দি এক অনন্য পদ্ধতি গ্ৰহণ কৰিছে। মানুহে নিজৰ পত্নীক সোণৰ অলংকাৰ বা যিকোনো দামী উপহাৰ দিয়ে। ইউটিউবাৰ আজলান শ্বাহে তেওঁৰ পত্নী ৱাৰিছাক এটা গাধৰ পোৱালি উপহাৰ দিছিল আৰু বৰিষাইও সুখ প্ৰকাশ কৰাৰ সমান্তৰালকৈ এই বহুমূলীয়া উপহাৰ তেওঁৰ লগত ৰাখিছে। গাধৰ সন্তান উপহাৰ দিয়াৰ কাৰণো দাঙি ধৰিছে আজলান শ্বাহে।

“মই তোমাক গাধ হ’বলৈ নিদিওঁ”।
আজলান শ্বাহ এগৰাকী পশুপ্ৰেমী আৰু ভিডিঅ’ সৃষ্টিকৰ্তা। তেওঁৰ দ্বাৰা উপহাৰ পোৱাৰ নিৰ্দোষতাৰ বাবে মানুহে তেওঁক প্ৰশংসা কৰিছে। তেওঁ নিজৰ ইনষ্টাগ্ৰামত কয় যে, “এতিয়া প্ৰশ্নটো হ’ল কেৱল গাধটো কিয়, কাৰণ আপুনি ইয়াক ভাল পায় আৰু ই পৃথিৱীৰ আটাইতকৈ কঠোৰ পৰিশ্ৰমী আৰু মৰমিয়াল প্ৰাণী।” স্বামী আজলান শ্বাহৰ এই পোষ্টৰ উত্তৰত কইনা ৱাৰিছাই গাল লাগি কয়, “মই তোমাক গাধ হ’বলৈ নিদিওঁ।”

Leave A Reply