Breaking

বিষাদে লগ এৰা নাই ৰাখীক! আদিল-ৰাখীৰ সম্পৰ্কত তৃতীয় ব্যক্তিৰ আগমণ…

0 81

দুখৰ পাহাৰ ৰাখী সাৱন্তৰ মূৰত,তিক্তভাৱে কান্দোন, স্বামী-স্ত্ৰীৰ মাজত আহিছে ‘তেওঁ’।কিছুদিনৰ পৰা ৰাখীৰ জীৱনত ধুমুহাই বন্ধৰ নাম লোৱা নাই। প্ৰথমে তেওঁৰ বিবাহিত জীৱনত ভূমিকম্প হৈছিল, তাৰ পিছত ৫ দিন আগতে মাকৰ মৃত্যু হৈছিল আৰু এতিয়া তেওঁৰ ওপৰত দুখৰ পাহাৰ ভাঙি গৈছে। বছৰৰ প্ৰথম মাহটোৱেই আছিল ৰাখীৰ বাবে উত্থান-পতন। প্ৰথমে ৰাখীৰ বিয়াৰ কথা প্ৰকাশ পাইছিল যদিও আদিলে এই বিবাহক মানি ল’বলৈ অস্বীকাৰ কৰিছিল। মান্তি হোৱাত ৰাখীৰ মাতৃৰ মৃত্যু হয়। এই দুৰ্ঘটনাৰ মাত্ৰ পাঁচ দিন পাৰ হৈ গ’ল যে এতিয়া আকৌ এবাৰ ৰাখীত দুখৰ পাহাৰ ভাঙি গৈছে। তাই তিক্তভাৱে কান্দিছে আৰু হাত ভাঁজ কৰি তাইক আঘাত দিবলৈ চেষ্টা কৰা সেই মানুহবোৰক অনুৰোধ কৰি আছে।

বিবাহ বিপদত পৰিছে
হয়..২০২৩ চনৰ আৰম্ভণিৰ লগে লগে ৰাখী সাৱন্তৰ বিয়াক লৈ বহুত চৰ্চা হৈছিল। কিছুমান ছবি চৰ্চালৈ আহিছিল য’ত প্ৰকাশ পাইছিল যে ৰাখী আৰু আদিলৰ বিয়া হৈছিল আৰু সেইটোও ৭ মাহ আগতে মে’ মাহত। মাজতে দুয়োৰে মাজত সকলো ঠিকেই যেন লাগিছিল কিন্তু এতিয়া ৰাখীয়ে কয় যে তেওঁলোকৰ বিয়াখন বিপদত পৰিছে। তেওঁৰ জীৱনত একো ঠিক হৈ থকা নাই, কোনোবাই তেওঁৰ বিবাহিত জীৱনটো ধ্বংস কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিছে। যদিও ৰাখীয়ে তাৰ নাম লোৱা নাছিল, কিন্তু নিশ্চিতভাৱে কৈছিল যে কোনোবাই তাই আৰু আদিলৰ সম্পৰ্ক শেষ কৰিব বিচাৰে।

এই সময়ছোৱাত ৰাখী সাৱন্তক বেয়াকৈ কান্দি থকা দেখা গৈছিল আৰু তেওঁৰ জীৱনত যে কিবা এটা ভুল হৈছে সেয়া স্পষ্ট হৈ পৰিছে। আগতে সঘনাই হাঁহি হাঁহি হাঁহি থকা ৰাখীক কান্দি থকা দেখি পাপাৰাজীয়েও ভাল নাপালে। ৰাখী সাৱন্ত প্ৰায়ে বিতৰ্কত লিপ্ত হয়। যোৱা বছৰ ৰিতেশৰ সৈতে বিবাহ বিচ্ছেদ হৈছিল, যাৰ সৈতে বিগ বছতো দেখা গৈছিল। ৰিতেশৰ পিছতহে ৰাখীৰ জীৱনত আদিলৰ প্ৰৱেশ, যাৰ লগত এতিয়া যেন সম্পৰ্ক ভাঙি গৈছে।

Leave A Reply