Breaking

প্ৰেমৰ অনাবিল আনন্দই সকলোৰে মন প্ৰান জীপাল কৰি ৰাখে, ২৬ বছৰীয়া যুৱকৰ প্ৰেমত পৰিল ৫১ বছৰীয়া টাবু

0 132

এগৰাকী 26 বছৰীয়া লৰা আৰু 51 বছৰীয়া টাবুৰ মাজত থকা প্ৰেম, সাহসিকতা দেখি আপুনি অভিনেত্ৰী টাবুক জানিব। তেওঁ আমাৰ দেশৰ চলচ্চিত্ৰ উদ্যোগৰ এগৰাকী বিখ্যাত অভিনেত্ৰী। তেওঁ বহুতো হিট আৰু চুপাৰহিট চলচ্চিত্ৰ দিছে। তাই বৰ্তমান ৫১ বছৰীয়া আৰু তাইৰ জীৱন অকলে জীয়াই আছে। দৰাচলতে, তেওঁলোকে এতিয়াও বিয়া কৰা নাই। বিশেষ কথাটো হ’ল যে ইমান বৃদ্ধ হোৱাৰ পিছতো, তাইক যথেষ্ট সাহসী দেখায়। এইকাৰণেই আজিও তেওঁৰ চলচ্চিত্ৰ আৰু ৱেব শৃংখলাবহুত দেখা গৈছে।ৱেব শৃংখলাটোৱে এটা গদাৰ সৃষ্টি কৰিছে


শেহতীয়াকৈ, টাবুৰ এটা ৱেব শৃংখলা আছে। এই ৱেব শৃংখলাটোৱে দৰ্শকক জোকাৰি গৈছে। দৰাচলতে, এই ৱেব শৃংখলাটোৰ ভিতৰত যথেষ্ট সংখ্যক সাহসী আৰু ৰোমাঞ্চৰ দৃশ্য আছে। টাবুৱেও এই দৃশ্যবোৰত তাইৰ উৎকৃষ্ট অভিনয়ৰ বাবে যথেষ্ট প্ৰশংসা লাভ কৰিছিল। এইটো বিশ্বাস কৰা হয় যে এই ৱেব শৃংখলাটো ইমান গৰম যে আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সৈতে বহি ইয়াক চাব নোৱাৰে।

এই ৱেব শৃংখলাটোত, টাবুৱে অভিনেতা ঈশান খট্টৰৰ সৈতে বহুতো সাহসী দৃশ্য প্ৰদান কৰিছে, যি তেওঁতকৈ বহুত সৰু। এই ৱেব শৃংখলাটোৰ কাহিনী বিক্ৰম শেঠৰ উপন্যাসৰ ওপৰত আধাৰিত। কিন্তু ৱেব শৃংখলাটোত ৰোমান্টিক দৃশ্যবোৰ বহুত কৰা হৈছে। এই কাৰণে, এই ৱেব শৃংখলাটো যথেষ্ট আলোচনাৰ বিষয় হৈ আছে। এই ৱেব শৃংখলাটোত, টাবুৱে এগৰাকী মহিলাৰ চৰিত্ৰত অভিনয় কৰিছে যিয়ে মাংসৰ ব্যৱসায় কৰিছে। তাইক ঈশান খট্টৰৰ সৈতে সাহসী দৃশ্য কৰা দেখা গৈছে।এই ৱেব শৃংখলাটোত, টাবুৱে এগৰাকী মহিলাৰ চৰিত্ৰত অভিনয় কৰিছে যিয়ে মাংসৰ ব্যৱসায় কৰিছে। যাৰ বাবে টাবুৱে তাইৰ মূৰৰ পৰা ভৰিলৈকে বহুতো পৰিৱৰ্তন কৰিছে। এই ৱেব শৃংখলাটোৰ বাবে দৰ্শকৰ মাজত যথেষ্ট উন্মাদনা আছে। এতিয়া দৰ্শকে তেওঁলোকৰ নিজৰ ৰেটিং অনুসৰি ইয়াক কিমান দিয়ে সেয়া চাবলৈ বাকী আছে।

Leave A Reply