Breaking

কইনাই ইংগিত দি ক’লে- টকাখিনি তুলি লওক, শিশুটোৱে ভৰিৰ পৰা টকাখিনি তুলি ল’লে, মানুহে ক’লে- পুষ্প ৰাজ ঝুকেগা নেহি

0 70

এই ভিডিঅ’টো এটা সৰু শিশুৰ। কোনে পুষ্পা ষ্টাইলত স্বেগ দেখুৱাই আছে। শিশুটোৰ প্ৰচণ্ড স্বেগ দেখি, মানুহবোৰ তেওঁৰ অনুৰাগী হৈ পৰিছে। এই ভিডিঅ’টো ভাইৰেল হৈ আছে।
চলচ্চিত্ৰখনৰ মুক্তিৰ পিছৰে পৰা ইয়াৰ গান আৰু সংলাপে মানুহৰ হৃদয় আৰু মনত এনে যাদু কৰিছে যে সকলোৱে ছবিখনৰ গান আৰু সংলাপবোৰত ৰিল বনাই আছে আৰু ছচিয়েল মিডিয়াত শ্বেয়াৰ কৰিছে। আনকি বিয়া হওঁক বা পাৰ্টি হওঁক, সকলো ঠাইতে মানুহে স্ৰিভালী গানত নৃত্য কৰা দেখা যায়। একে সময়তে, এতিয়া ছ’চিয়েল মিডিয়াত এটা ধেমেলীয়া ভিডিঅ’ ভাইৰেল হৈ আছে, যিটো দেখি আপুনি আচৰিত হ’ব। কাৰণ এই ভিডিঅ’টো এটা সৰু শিশুৰ বিষয়ে। কোনে পুষ্পা ষ্টাইলত স্বেগ দেখুৱাই আছে। শিশুটোৰ প্ৰচণ্ড স্বেগ দেখি, মানুহবোৰ তেওঁৰ অনুৰাগী হৈ পৰিছে। এই ভিডিঅ’টো ভাইৰেল হৈ আছে। ভাইৰেল হৈ থকা ভিডিঅ’টো এখন বিয়াৰ য’ত কইনাগৰাকী মঞ্চত বহি আছে আৰু তাইৰ চাৰিওফালে বহুতো মানুহ আছে। তাৰ মাজতে কইনাৰ হাতৰ পৰা কিছু টকা মাটিত পৰে। গতিকে কইনাই তাইৰ কাষত থিয় হৈ থকা এটা সৰু শিশুক টোকাটো তুলি ল’বলৈ আৰু দিবলৈ কৈছিল। সৰু শিশুটোৱে ভৰিদুখন আগলৈ আগবঢ়াই দিয়ে আৰু ভৰিৰে ডাঙৰ ষ্টাইলত, সি টকাটো তুলি লয় আৰু কইনাক দিয়ে। শিশুটোৰ এই প্ৰচণ্ড স্বেগ দেখি সকলোৱে তেওঁৰ অনুৰাগী হৈ পৰিল।

ভিডিঅ’টো সামাজিক মাধ্যমত দ্ৰুতগতিত ভাইৰেল হৈ আছে আৰু চাবলৈও যথেষ্ট আনন্দদায়ক। নামৰ এটা পৃষ্ঠাৰ পৰা ইনষ্টাগ্ৰামত শ্বেয়াৰ কৰা হৈছে। ভিডিঅ’টোৱে এতিয়ালৈকে ৫ মিলিয়নতকৈও অধিক লাইক লাভ কৰিছে। মানুহে ভিডিঅ’টোত বহুতো ধেমেলীয়া মন্তব্য ও কৰি আছে। এজন ব্যৱহাৰকাৰীয়ে লিখিছিল- এয়া পুষ্পা ৰাজৰ প্ৰকৃত পুত্ৰ। আনজনে লিখিছিল- ৰিয়েল লাইফ পুষ্পা।