Breaking

‘লাল সিং চাড্ডা’ক লৈ যথেষ্ট হুলস্থূলৰ সৃষ্টি! তাৰ মাজতে এজন অভিনেতাৰ এটা সাক্ষাৎকাৰ ভাইৰেল! ‘প্ৰেমিকাৰ লগত গাড়ীত ৰোমাঞ্চ কৰি আৰক্ষী হাতত ধৰা পৰিছিল’…

0 1,762

আজিকালি ‘লাল সিং চাধা’ বহুত বাতৰিত আছে। এফালে, মানুহে এই ছবিখন বৰ্জন কৰিবলৈ দাবী জনাইছে, আনহাতে, এই চলচ্চিত্ৰখনকো প্ৰশংসা কৰা হৈছে। এই চলচ্চিত্ৰখনত, কাহিনীটো অস্কাৰ বিজয়ী হলিউড ছবি ‘ফৰেষ্ট গাম্প’ৰ পৰা লোৱা হৈছে। দক্ষিণ চলচ্চিত্ৰ উদ্যোগৰ বিখ্যাত অভিনেতা আৰু সামান্থাৰ প্ৰাক্তন স্বামী নাগা চৈতন্যই এই ছবিখনৰ জৰিয়তে বলীউডত আত্মপ্ৰকাশ কৰিছে। ইফালে, নাগা চৈতন্যৰ এটা সাক্ষাৎকাৰদ্ৰুতগতিত আলোচনা কৰা আৰম্ভ হৈছে। এই সাক্ষাৎকাৰৰ সময়ত, তেওঁ কৈছিল যে তেওঁৰ সৈতে এনে ঘটনা ঘটিছিল যে তেওঁ হায়দৰাবাদ আৰক্ষীৰ দ্বাৰা ধৰা পৰিছিল।

আপোনাৰ প্ৰেমিকাক চুম্বন কৰা

নাগা চৈতন্যই এটা সাক্ষাৎকাৰত কৈছিল যে এবাৰ আৰক্ষীয়ে তেওঁক ধৰা পেলাইছিল যেতিয়া তেওঁ ৰেল ষ্টেচনত তেওঁৰ প্ৰেমিকাক চুম্বন কৰি আছিল। নাগা চৈতন্যই প্ৰকাশ কৰিছিল, “এইটো মোৰ সৈতে ঘটিছিল। মই হায়দৰাবাদত মোৰ গাড়ীৰ পিছৰ চিটত আছিলো আৰু মোৰ প্ৰেমিকাৰ সৈতে মেকআউট কৰি আছিলো।” এই প্ৰশ্নৰ উত্তৰত তেওঁ কৈছিল, ‘ঠিক েই আছে। এই কাহিনীটো ক’বলৈ প্ৰস্তুত কৰা হৈছে। ইয়াত মোৰ কোনো সমস্যা নাই। মই জানো মই কি কৰি আছিলো আৰু ধৰা পৰিছিলো।”

ভঙা প্ৰথম বিবাহ

আমি আপোনাক কওঁ যে নাগা চৈতন্য তেওঁৰ ব্যক্তিগত জীৱনৰ বিষয়ে যথেষ্ট আলোচনাত আছে। অক্টোবৰ 2021-ত, নাগা চৈতন্যই তেওঁৰ পত্নী সামান্থা ৰুথ প্ৰভুৰ পৰা পৃথক হোৱাৰ সিদ্ধান্ত লয়। এই দুয়োজনৰ বিবাহ মাত্ৰ চাৰি বছৰ চলিছিল। অতীতত, তেওঁ অভিনেত্ৰী সোভিতা ধুলিপালাৰ সৈতে ডেটিং কৰি আছে বুলি বাতৰি ওলাইছিল। অৱশ্যে, নাগা চৈতন্য আৰু সোভিতা ধুলিপালাই এই সন্দৰ্ভত কোনো প্ৰতিক্ৰিয়া প্ৰকাশ কৰা নাই।

নাগা চৈতন্যৰ প্ৰথম বলীউড ছবি ‘লাল সিং চাধা’ হলিউডৰ ‘ফৰেষ্ট গাম্প’ৰ পুনৰ নিৰ্মাণ। নাগা চৈতন্যৰ ছবি ‘লাল সিং চাধা’ক লৈ যথেষ্ট হুলস্থূল হৈছে। মানুহে এই ছবিখন বৰ্জন কৰিবলৈ দাবী জনাইছে। আনকি দেশৰ বহুতো ৰাজ্যত, মল আৰু থিয়েটাৰৰ বাহিৰত প্ৰতিবাদ হৈ আছে। অদ্বৈত চন্দনৰ দ্বাৰা পৰিচালিত এই ছবিখন ১১ আগষ্টত ছবিগৃহত মুক্তি লাভ কৰে।

Leave A Reply