Breaking

তৃতীয় বাৰৰ বাবে দৰা আৰমান মালিক ! তৃতীয় পত্নীৰ লগত দুয়োগৰাকী গৰ্ভৱতী পত্নীৰ কাজিয়া…

0 409

বিখ্যাত ইউটিউবাৰ আৰমান মালিকে তৃতীয়বাৰৰ বাবে বিবাহপাশত আবদ্ধ হৈছে। আৰমানৰ তৃতীয় পত্নীক দেখি দুয়োগৰাকী গৰ্ভৱতী পত্নীয়ে গভীৰভাৱে স্তম্ভিত হৈ পৰিল। ইয়াৰ ভিডিঅ’ ছ’চিয়েল মিডিয়াত প্ৰকাশ পাইছে।ইউটিউবাৰ আৰমান মালিক ব্যক্তিগত জীৱনৰ বাবে শিৰোনাম হৈ আছে। আৰমান মালিকৰ ভিডিঅ’বোৰ ইউটিউবত বহুত লাইক হয়। অৰমানে জীৱনত দুটা বিবাহ কৰিছে। ইয়াৰ বাবেই তেওঁও বহু শিৰোনামত থাকিল। এতিয়া আকৌ এবাৰ আৰমানে বিয়া পাতিছে আৰু তৃতীয় পত্নীকো ঘৰলৈ লৈ আহিছে, যাৰ ভিডিঅ’ ছ’চিয়েল মিডিয়াত ওলাইছে।

আৰমানৰ তৃতীয় বিবাহ!

চিৰায়ু পায়ল মালিকে ফেচবুকত এটা ভিডিঅ’ শ্বেয়াৰ কৰিছে। ভিডিঅ’টোত দেখা গৈছে যে আৰমান মালিকৰ পত্নী পায়ল মালিক আৰু কৃতিকা মালিক দুয়োগৰাকীই ঘৰতে থাকে আৰু ইয়াৰ মাজতে আৰমান তৃতীয় পত্নীৰ সৈতে ঘৰলৈ আহে। পায়লে আৰমানৰ তৃতীয় পত্নীক দেখি খং উঠে আৰু তাৰ পিছত তাই কৃতিকাক ফোন কৰে।

তৃতীয় পত্নীক দেখি দুয়োগৰাকী পত্নী ক্ৰোধিত হৈ পৰিল।

আৰমান মালিকৰ তৃতীয় পত্নীৰ কথা গম পাই কৃতিকা আৰু পায়ালৰ বৰ খং উঠে। গভীৰ শ্বক এটা পায়। পায়লে জোতাযোৰক তৃতীয় পত্নীক হত্যা কৰিবলৈ কয়। কৃতিকাইও আৰমানক নীচ ইত্যাদি বুলি কৈ অপমান কৰে। পায়ল আৰু কৃতিকাই আৰমান আৰু তাৰ তৃতীয় পত্নীক বৰ বেয়া বুলি কয়। কৃতিকাই কান্দিবলৈ আৰম্ভ কৰাৰ সময়তে পায়ালৰ স্বাস্থ্যৰ অৱনতি ঘটিবলৈ আৰম্ভ কৰে। অৱশ্যে অৰ্মানে তৃতীয়বাৰৰ বাবে প্ৰকৃততে বিয়া কৰা নাছিল। মাত্ৰ পায়ল আৰু কৃতিকাৰ লগত প্ৰেংক খেলি আছিল। বহুদিন দুয়োকে অশান্তি দিয়াৰ পিছত অৱশেষত সঁচা কথা কয় আৰু তাৰ পিছত কৃতিকা আৰু পায়ালে তেওঁক সাৱটি ধৰে।

আৰমানৰ দুয়োগৰাকী পত্নী গৰ্ভৱতী

আৰমান মালিকৰ দুয়োগৰাকী পত্নী মাতৃ হ’বলৈ ওলাইছে। দুয়োগৰাকী পত্নী একেলগে গৰ্ভৱতী হোৱাৰ সময়ত তেওঁ আৰু আৰমানক বহুত ট্ৰল কৰা হৈছিল। অৱশ্যে পিছত তেওঁ প্ৰকাশ কৰে যে কৃতিকা স্বাভাৱিকতে মাতৃ হ’বলৈ গৈ আছে আনহাতে পাইল আইভিএফৰ জৰিয়তে মাতৃ হ’বলৈ গৈ আছে। পায়ালৰ এজন পুত্ৰও আছে।

Leave A Reply