Breaking

কেবিচি ১৫ৰ এইগৰাকী প্ৰতিযোগীয়ে নিজৰ ধেমেলীয়া শৈলীৰে জয় কৰিলে সকলোৰে হৃদয়, আনকি বিগ বিয়েও হাঁহিলে…

0 108

কেবিচি ১৫: ভাইৰেল হৈ পৰিছে কেবিচি ১৫ৰ এটা ভিডিঅ’, য’ত প্ৰতিযোগীৰ কথা শুনি দৰ্শক আৰু বিগ বিয়ে জোৰেৰে হাঁহিছিল। কেবিচি ১৫ৰ প্ৰতিযোগী আলোলিকা ভট্টাচাৰ্য গুহাই নিজৰ ধেমেলীয়া শৈলীৰে সকলোৰে হৃদয় জয় কৰিছিল।

কথা পাতি থাকোঁতে আলোলিকাই ক’লে যে এই শ্ব’টোলৈ অহাটো মোৰ মাৰ সপোন, এই কথা শুনাৰ পিছত বিগ বিয়ে ক’লে যে তোমাৰ মাৰ সপোন এতিয়া পূৰণ হ’ল৷ ইয়াৰ পিছত আলোলিকাই হাঁহি হাঁহি কয় যে হয়, মোৰ বিমান যাত্ৰাৰ সপোনও পূৰণ হ’ল। ইয়াৰ সমান্তৰালকৈ ৰেলৰ কাহিনী বৰ্ণনা কৰি থাকোঁতে আলোলিকাই কৈছিল যে আমি যেতিয়া লাগেজ লৈ ট্ৰেইনত উঠো তেতিয়া আমি সেইটো আমাৰ আসনৰ তলত ৰাখোঁ যাতে কোনেও উলিয়াব নোৱাৰে। এই কথা শুনি বিগ বিয়ে জোৰেৰে হাঁহিবলৈ আৰম্ভ কৰে। ভাইৰেল হৈ থকা এই সমগ্ৰ ভিডিঅ’টোত আলোলিকাই নিজৰ ধেমেলীয়া ষ্টাইলেৰে সকলোকে মনোৰঞ্জন দিছে।

অমিতাভ বচ্চনে তেওঁ থকা হোটেলখন কেনেকুৱা হৈছে বুলি সুধিলে, এই কথাৰ উত্তৰ দিওঁতে আলোলিকাই ক’লে, ‘জয় হো কেবিচি’, বৰ ধুনীয়া হোটেল, কেবিচিলৈ অহাৰ মোৰ সপোনও পূৰণ হৈছে আৰু ভাল হোটেলত থকাৰ সপোন। আনকি মোৰ বা মোৰ স্বামীৰ হোটেলত থাকিবলৈ পইচা নাছিল বাবেই বিগ বিও এই কথা শুনি হাঁহিবলৈ ধৰিলে। এই ভিডিঅ’টো শ্বেয়াৰ কৰাৰ সময়ত অমিতাভ বচ্চনেও লিখিছে ‘জয়’।


Leave A Reply