Breaking

আলিয়া ভাটে সামাজিক মাধ্যমত নিজৰ ফটো শ্বেয়াৰ কৰাৰ পিছত অনুৰাগী সকলে দাবী জনালে অনুগ্ৰহ কৰি আপোনাৰ সন্তানৰ মৰমলগা ফটোও আপলোড কৰক…

0 19

মাতৃ হোৱাৰ পিছত প্ৰথমখন ফটো শ্বেয়াৰ কৰি বলীউডৰ অভিনেত্ৰী আলিয়া ভট্টে তেওঁৰ কন্যাৰ ফটো শ্বেয়াৰ কৰিবলৈ কোন অনুৰাগীয়ে দাবী জনাইছে সেই সন্দৰ্ভত মন্তব্য কৰে। শেহতীয়াকৈ আলিয়া ভাট আৰু ৰণবীৰ কাপুৰ পিতৃ-মাতৃ হৈ পৰিছে। আলিয়াই এজনী সৰু দেৱদূত অৰ্থাৎ কন্যা সন্তান জন্ম দিছে। আলিয়া মাতৃ হোৱাৰ পিছৰে পৰা এতিয়া ছোৱালীজনীক চাবলৈ অনুৰাগীৰ আগ্ৰহ দিনক দিনে বাঢ়িছে। কাপুৰ পৰিয়ালৰ ঘৰলৈ অহা এই কণমানি দেৱদূতজনৰ আভাস পাবলৈ মানুহ আগ্ৰহী। ইফালে, কন্যা সন্তান জন্ম দিয়াৰ পিছত আলিয়া ভট্টে প্ৰথম ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছে।

আচলতে আলিয়াই ইনষ্টাগ্ৰামত নিজৰ এখন ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছে। এই ফটোখনত আলিয়া ভট্টে ক’লা-বগা ৰঙৰ শ্বেট টপ পিন্ধি পোজ দিয়া দেখা গৈছে। এই শেহতীয়া ফটোখনত আলিয়াক কোনো মেকআপ লুক নোহোৱাকৈ ৰ’দত আৰু অধিক জিলিকি থকা দেখা গৈছে। এই ফটো শেয়ার করার সময়, আলিয়া ক্যাপশন লিখিছে- আৰামদায়ক…

আলিয়াৰ এই ফটোখন প্ৰকাশ পোৱাৰ লগে লগে ছ’চিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈ পৰিছে। অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ এই ফটোখন তেওঁৰ অনুৰাগীসকলে অতিশয় ভাল পায়। কেৱল এয়াই নহয়, অনুৰাগীয়ে আলিয়াৰ ওপৰত মন্তব্য কৰি কন্যাৰ ফটো শ্বেয়াৰ কৰিবলৈ দাবী জনাইছে।

Leave A Reply