Breaking

অক্ষয় কুমাৰৰ এই ভিডিঅ’টো চালে আপোনাৰ শৈশৱলৈ মনত পৰি যাব! ভিডিঅ’টো চাওক…

0 1,528

অক্ষয় কুমাৰ শেহতীয়া ভিডিঅ’: বলীউড অভিনেতা অক্ষয় কুমাৰে অলপতে ছ’চিয়েল মিডিয়াত এটা ভিডিঅ’ শ্বেয়াৰ কৰিছে য’ত তেওঁক তেওঁৰ ৰক্ষা বন্ধন চলচ্চিত্ৰৰ ভগ্নীসকলৰ সৈতে এটা খেল খেলি থকা দেখা গৈছে।বলীউডৰ চুপাৰষ্টাৰ অক্ষয় কুমাৰৰ বাবে পাৰ হৈ যোৱা সময়টো বিশেষ একো নহয়। যাৰ অধীনত খিলাড়ী কুমাৰৰ মেগা বাজেটৰ ছবি সম্ৰাট পৃথ্বীৰাজ আৰু বচ্চন পাণ্ডে (বচ্চন পাণ্ডে) বক্স অফিচত এক বৃহৎ ফ্লপ প্ৰমাণিত হৈছে। এনে পৰিস্থিতিত, এতিয়া সকলো প্ৰত্যাশা ৰক্ষা বন্ধন চলচ্চিত্ৰৰ ওপৰত নিৰ্ভৰ কৰা হৈছে। ইফালে, অক্ষয় কুমাৰে ছ’চিয়েল মিডিয়াত এটা শেহতীয়া ভিডিঅ’ শ্বেয়াৰ কৰিছে, য’ত তেওঁক তেওঁৰ ৰিল লাইফ ভগ্নীসকলৰ সৈতে এক ৰোমাঞ্চকৰ খেল খেলি থকা দেখা গৈছে।

অক্ষয় কুমাৰে শেহতীয়া ভিডিঅ’ শ্বেয়াৰ কৰিছে

উল্লেখনীয় যে অক্ষয় কুমাৰে ছবিখনৰ বাবে ৰক্ষা বন্ধনৰ প্ৰচাৰ কৰি আছে, যাৰ অধীনত তেওঁ ছবিখনৰ বাকী তাৰকা কলাকুশলীসকলৰ সৈতে বিভিন্ন চহৰলৈ গৈ ৰক্ষা বন্ধনৰ প্ৰচাৰ কৰি আছে। এনে পৰিস্থিতিত, দেখা উচিত যে অক্ষয় কুমাৰৰ এই ভিডিঅ’টোৰ প্ৰতি, শেহতীয়াকৈ আক্কিয়ে তেওঁৰ অফিচিয়েল ইনষ্টাগ্ৰামত এই ভিডিঅ’টো শ্বেয়াৰ কৰিছে।এই ভিডিঅ’টোত, আপুনি দেখিব পাৰে যে অক্ষয়ক ৰক্ষা বন্ধনৰ বাকী তাৰকা কলাকুশলীসকলৰ সৈতে দেখা গৈছে অৰ্থাৎ ছবিখনত তেওঁলোকৰ ভগ্নীৰ চৰিত্ৰত অভিনয় কৰা অভিনেতাসকলক। খেলুৱৈ কুমাৰক এই অভিনেত্ৰীসকলৰ সৈতে বিমানত চৰাই উৰোৱা খেল খেলি থকা দেখা যাব। এনে পৰিস্থিতিত, এই খেলটো আপোনাৰ শৈশৱত এবাৰ আপুনি আৰু আপুনি খেলিব লাগিব। যাৰ অধীনত অক্ষয় কুমাৰৰ এই ভিডিঅ’টো চোৱাৰ পিছত, আপোনাৰ শৈশৱৰ স্মৃতি সতেজ হ’ব।

ৰক্ষা বন্ধন কেতিয়া মুকলি কৰা হ’ব?

অক্ষয় কুমাৰৰ এই ভিডিঅ’টো বহুত ভাল পোৱা গৈছে। একে সময়তে, অনুৰাগীসকলে আক্কিৰ এই ভিডিঅ’টো লাইক আৰু মন্তব্য কৰি আছে। একে সময়তে, ৰক্ষা বন্ধন তাৰকা অক্ষয়ে ভিডিঅ’টোৰ কেপশ্বনত লিখিছিল যে “ভগ্নীসকলৰ সৈতে শৈশৱৰ খেল খেলি বলৈ অহা আনন্দ, ইয়াৰ সৈতে কোনো মিল নাই। এনেদৰে, শৈশৱৰ স্মৃতি সতেজ হৈ উঠিছিল।” জনা যায় যে অক্ষয় কুমাৰৰ আহিবলগীয়া ছবি ৰক্ষা বন্ধন এই মাহৰ ১১ আগষ্টত ছবিগৃহত মুক্তি পাব।