Breaking

আজি অমৃতা সিঙৰ ওপজা দিন। অমৃতা সিং আৰু কৰীনা কাপুৰৰ সম্পৰ্ক কেনেকুৱা? জানক তেওঁলোকৰ ঘৰুৱা সম্পৰ্কৰ বিষয়ে…

0 142

১৯৫৮ চনৰ ৯ ফেব্ৰুৱাৰীত জন্মগ্ৰহণ কৰা অমৃতা সিঙৰ আজি ৬৫ সংখ্যক জন্মদিন। এই বিশেষ দিনটোত কৰীনা আৰু অমৃতাৰ সম্পৰ্কৰ বিষয়ে জানক। অমৃতা সিং এসময়ত বলীউডৰ আটাইতকৈ ধুনীয়া আৰু সফল অভিনেত্ৰী আছিল। এই উদ্যোগৰ পৰা আঁতৰত, পৰ্দাত খুব কমেইহে দেখা দিয়ে যায় অমৃতা সিঙক। ব্যক্তিগত জীৱনক লৈ অমৃতা সিঙে বহু শিৰোনাম দখল কৰিছে। নিজতকৈ ১২ বছৰ সৰু ছাইফ আলী খানক বিয়া কৰাইছিল-

১৯৯১ চনত পৰিয়ালৰ সদস্যৰ সন্মতি বিৰোধিতা কৰি অমৃতা আৰু ছাইফৰ বিবাহ হয়। বিয়াৰ পিছত তেওঁলোকৰ দুটা সন্তান ছাৰা আলী খান আৰু ইব্ৰাহিম আলী খান। অমৃতাৰ বিবাহিত জীৱনত বিপদ আৰম্ভ হৈছিল আৰু তাৰ পিছত ২০০৪ চনত বিবাহ বিচ্ছেদ হোৱাৰ সিদ্ধান্ত লৈছিল।

২০০৭ চনৰ পৰা কৰীনা আৰু ছাইফৰ সম্পৰ্ক আৰম্ভ হৈছিল আৰু তাৰ পিছত ২০১২ চনত তেওঁলোকৰ বিবাহ হয়। কোৱা হৈছে যে ছাইফৰ সৈতে কৰীনাক দেখি অমৃতাই ক্ষুব্ধ হৈ পৰিছিল যদিও অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে নিজেই এই কথা অস্বীকাৰ কৰিছিল।

বহু সময়ত অমৃতা সিং আৰু কৰীনা কাপুৰৰ সম্পৰ্কক লৈ আলোচনা হয়। যদিও কৰীনা আৰু অমৃতাই এগৰাকীয়ে আনগৰাকীৰ লগত কথা নাপাতে, কিন্তু তেওঁলোকৰ মাজত কাৰো প্ৰতি তিক্ততা নাই। অমৃতা আৰু কৰীনাৰ মাজত সদায়েই দুয়োৰে মাজত সন্মানৰ ভাব আছে। কেতিয়াও এনেকুৱা নাছিল যে অমৃতা বা কৰীনাই এগৰাকীয়ে আনগৰাকীৰ বিৰুদ্ধে কোনো বিষ উলিয়াইছিল। অমৃতাৰ সন্তান ছাৰা আৰু ইব্ৰাহিম দুয়োজনেই কৰীনাৰ খুব ঘনিষ্ঠ আৰু অমৃতাৰ এই বিষয়ত কেতিয়াও অসুবিধা হোৱা নাই। তেওঁলোকৰ বন্ধনক সদায় শলাগ লৈছে আৰু কৰীনাক লগ কৰিবলৈ সন্তানক স্বাধীনতা দি আহিছে। কৰীনাই টাইমুৰ আৰু জেহৰ দৰে সতি-সন্ততিকো ভাল পায়।

Leave A Reply