Breaking

টি.ভি তাৰকা কৰণবীৰে জীয়েকৰ সৈতে পাচলি বিক্ৰেতা সকলৰ মাজত স্বাধীনতা দিৱসৰ উপলক্ষে বিতৰণ কৰিলে ত্ৰিৰংগা

0 1,803

কাৰণবীৰ বোহৰা তেওঁৰ জীয়েকৰ সৈতে ত্ৰিৰংগা লৈ ৰাস্তাত ওলাই আহিছিল, পাচলি বিক্ৰেতাসকলৰ সৈতে স্বাধীনতা উদযাপন কৰিছিল
কাৰণবীৰ বোহৰাই হৰ ঘৰ তিৰঙ্গা অভিযানৰ প্ৰচাৰ কৰে: এই বছৰস্বাধীনতাৰ ৭৫ বছৰ সম্পূৰ্ণ হ’বলৈ গৈ আছে, সেয়েহে অনুষ্ঠানটো বিশেষ আৰু সেয়েহে সকলোৱে দেশপ্ৰেমৰ ৰঙত নিমজ্জিত হোৱা দেখা গৈছে। আমাৰ চেলিব্ৰেটীসকলও বেছি পিছ পৰা নাই। এতিয়া কৰণবীৰ বোহৰাও ত্ৰিৰংগাৰে স্বাধীনতা উদযাপনত নিমজ্জিত দেখা গৈছিল।

শনিবাৰে, টিভি অভিনেতা কৰণবীৰ বোহৰাক মুম্বাইৰ ৰাস্তাত দেখা গৈছিল। য’ত তেওঁক স্বাধীনতাৰ ৰঙত অংকিত কৰা দেখা গৈছিল। হাতত ত্ৰিৰংগা উৰুৱাই অভিনেতাজনে ৰাস্তাত সামগ্ৰী বিক্ৰী কৰা সকলৰ সৈতে স্বাধীনতা উদযাপন কৰিছিল। যেতিয়া কৰণবীৰে ত্ৰিৰংগাটো হাতত লৰাইছিল, সৰু দূতজনক যথেষ্ট ত্ৰিৰংগা ধৰি সকলোকে বিতৰণ কৰা দেখা গৈছিল। কৰণবীৰ বোহৰাক তেওঁৰ জীয়েকৰ সৈতে এই উপলক্ষে দেখা গৈছিল। যেতিয়া কৰণবীৰে ত্ৰিৰংগাটো হাতত লৰাইছিল, সৰু দূতজনক যথেষ্ট ত্ৰিৰংগা ধৰি সকলোকে বিতৰণ কৰা দেখা গৈছিল।

একে সময়তে, মানুহেও তেওঁলোকৰ মাজত টিভি তাৰকাজনক বিচাৰি পাই আনন্দত জঁপিয়াই পৰিছিল আৰু তেওঁলোকে প্ৰতিটো ঘৰতে তিৰঙ্গা অভিযানত কৰণবীৰ বোহৰাকো সমৰ্থন কৰিছিল। এইবাৰ স্বাধীনতাৰ ৭৫ তম বাৰ্ষিকীত প্ৰধানমন্ত্ৰী মোডীয়ে হৰ ঘৰত তিৰঙ্গা অভিযান আৰম্ভ কৰিছে, য’ত চেলিব্ৰেটীসকলেও বৃহৎ প্ৰকাৰে অংশগ্ৰহণ কৰিছে।

Leave A Reply