Breaking

‘টুৱেলভ ফেইল’ৰ অভিনেতা বিক্ৰান্ত মেছি পিতৃ হ’ল পুত্ৰ সন্তানৰ, সন্তানক ঘৰলৈ কিদৰে আদৰিলে চাওক…

0 21

কেইদিন মানৰ পূৰ্বে বিক্ৰান্ত মেছি আৰু শীতল ঠাকুৰ পিতৃ-মাতৃ হৈছিল। দম্পতীহালে জন্ম দিছে এটি মৰমলগা পুত্ৰ। তেওঁ নিজৰ মৰমৰ পুত্ৰৰ সৈতে এখন ফটোও শ্বেয়াৰ কৰিছিল, যিখন ফটো ইণ্টাৰনেটত ভাইৰেল হৈ পৰিছিল। ইয়াৰ সমান্তৰালকৈ শীতল ঠাকুৰে তেওঁৰ ঘৰৰ কিছু ফটোও শ্বেয়াৰ কৰিছে। ছবিবোৰত তেওঁক সম্পূৰ্ণ বেলেগ নতুন ৰূপত দেখা গৈছে। নীলা থিম বাছি লৈ সকলো বস্তুৰ সজ্জাৰ বাবে নীলা ৰং ব্যৱহাৰ কৰা হৈছে। অলপ সময়ৰ ভিতৰতে ইণ্টাৰনেটত ভাইৰেল হৈ পৰিছে শীতলৰ ঘৰৰ ফটো। শিতাল ঠাকুৰে তেওঁৰ অফিচিয়েল ইনষ্টাগ্ৰাম একাউণ্টত তেওঁৰ ঘৰৰ ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছে। লগতে কেপচনত লিখিছে, “In my boy mom era.” ঘৰৰ বিভিন্ন ঠাই ছবিবোৰত দেখা গৈছে। নীলা ৰং ব্যৱহাৰ কৰি সকলো সজাই তোলা হৈছে।

ভাৰ্ডানক বিশেষ ধৰণে আদৰিবলৈ বহুত বেলুন, এটা মৰমলগা হাতী আৰু চন্দ্ৰৰ দৰে পপ ব্যৱহাৰ কৰা হৈছে। একে সময়তে চন্দ্ৰৰ এটা চুকত লিখা আছে, ‘ৱেলকাম বুন’। ইয়াৰ বাবেই তেওঁলোকৰ ঘৰৰ ৰূপটো বৰ মৰমলগা দেখা যায়।

ঘৰৰ সজ্জাৰ এই ফটোখনত টেডি, ফুল, বেলুন আৰু বিশেষ লাইটও দেখা গৈছে। একে সময়তে ফটোখনৰ পটভূমিত দম্পতীহালৰ বিলাসী ঘৰটোও দেখা গৈছে।

বিক্ৰান্ত আৰু শীতলৰ মৰমৰ পুত্ৰৰ জন্ম হৈছিল ৭ ফেব্ৰুৱাৰীত। দুয়োজনে এই ভাল খবৰটো অনুৰাগীৰ সৈতে ইনষ্টাগ্ৰামত শ্বেয়াৰ কৰিছিল, যিটো সাধাৰণ ৰাইজৰ লগতে বলীউডৰ তাৰকাসকলেও দেখিছিল।


Leave A Reply