Breaking

হালধীয়া কাপোৰৰ সাজেৰে সকলোৰে দৃষ্টি আকৰ্ষণ কৰিলে উৰ্ফি জাভেদে…

0 80

উৰ্ফি জাভেদ বিগ বছ অ’টিটিৰ প্ৰথম চিজনৰ প্ৰতিযোগী। তেওঁক বিগ বছৰ মঞ্চৰ পৰা দৰ্শকৰ সৈতে পৰিচয় কৰাই দিয়া হৈছিল। কিন্তু সেই সময়ত, অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে বিগ বছৰ মঞ্চৰ পৰা প্ৰভাৱ পেলাব নোৱাৰিলে। আজি, উৰ্ফি আৰু বিতৰ্ক ইজনে সিজনৰ সমাৰ্থক হৈ পৰিছে। তেওঁ ,যত থাকিব, বিতৰ্ক হ’ব। উৰ্ফি প্ৰায়ে তাইৰ অদ্ভুত পোছাকৰ বাবে নেটিজেনৰ চিকাৰ হয়। তেওঁ কোনো কাৰণত বা আন কাৰণত সংবাদ মাধ্যমত আছে। তেওঁ সংবাদ মাধ্যমত থাকিবলৈ যিমান পাৰে সকলো কৰিব পাৰে, এতিয়ালৈকে সকলোৰে বাবে এয়া স্পষ্ট।

শেহতীয়াকৈ, ইনষ্টাগ্ৰামত ‘ভাইৰেল ভাইনী’ৰ অফিচিয়েল পৃষ্ঠাই উৰ্ফিৰ এই শেহতীয়া চেহেৰাটোৰ ভিডিঅ’ শ্বেয়াৰ কৰিছে। এই ভিডিঅ’টোত, অভিনেত্ৰীগৰাকীক হালধীয়া বিকিনিত খোলা চুলি আৰু পাতলকৈ জোখা হালধীয়া ৰঙৰ দেখা গৈছে। তেওঁক তলত পাতল হালধীয়া পাতল আৱৰণত মেৰিয়াই থোৱা হৈছিল। ইয়াৰ উপৰিও, উৰ্ফিয়ে আজিৰ দিনটোত সকলো পাপাৰাজ্জি বাৰ্গাৰ খুৱাইছে। কিন্তু এইটো প্ৰথম বাৰৰ বাবে নহয়, কেতিয়াবা তেওঁ পাপাৰাজ্জিৰ বাবে কিছু উপহাৰ লয়।

অৱশ্যে, শেহতীয়াকৈ এই ভিডিঅ’টো ভাইৰেল হোৱাৰ লগে লগে আকৌ এবাৰ অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ কপালত নেটিজেনৰ এটা অংশৰ চকু ওপৰলৈ উঠিছে। তেওঁ বেছিভাগ সময় ইমান কম সময়ৰ বাবে সামাজিক মাধ্যমৰ পৃষ্ঠাত উপস্থিত হ’বলৈ ভাল পায়। তাইক বিভিন্ন সময়ত নিজৰ ডিজাইন কৰা কাপোৰতো দেখা যায়। শেহতীয়াকৈ, অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে তেওঁৰ শেহতীয়া পোছাকৰ সূত্ৰৰ সৈতে অনুশীলন কৰি আহিছে।

উৰ্ফি জাভেদ আজি এগ্ৰাকী অভিনেতা হিচাকে সামাজিক মাধ্যমৰ পৃষ্ঠাত অতি সক্ৰিয়। সামাজিক মাধ্যমত এই মহান স্বীকৃতি লাভ কৰা কাৰো প্ৰয়োজন নাই। এইনেটৱৰ্কত তেওঁলোকৰ অনুসৰণকাৰীসকলৰ লোকসকলক সংযোগ কৰিবলৈ স্থাপন কৰা হৈছে। এয়া হৈছে মন কঢ়িয়াই নিয়া যি অভিনেতাসকলৰ মাজত ভালদৰে জানে যে বাতৰি মাধ্যমবোৰে কিয় নিজৰ যথেষ্ট মনোযোগ লয়!