Breaking

চেইনৰ দ্বাৰা নিৰ্মিত টপ পিন্ধি শৰীৰত আঘাত পালে উৰ্ফি জাভেদে! ফটো চাওক…

0 2,008

উৰ্ফি জাভেদক বিশ্বাস কৰক, যি অলপতে তাইৰ নাম উৰ্ফিলৈ সলনি কৰিছিল, আপোনাক তাইৰ ফেশ্বন ভ্ৰমণৰ দ্বাৰা প্ৰভাৱিত কৰিবলৈ। অভিনেত্ৰীগৰাকী এগৰাকী ডাঙৰ ডি.আই.ৱাই. অনুৰাগী, আৰু তেওঁ প্ৰায়ে কাপোৰৰ সৈতে পৰীক্ষা-নিৰীক্ষা কৰে। আনকি ইয়াৰ অৰ্থ হ’লেও কেৱল চেইন মেৰিয়াই দিয়া আৰু তাইৰ চাৰিওফালে একো নহয়। কৌতূহলী? ঠিক আছে, আপুনি তেতিয়া তাইৰ শেহতীয়া ইনষ্টাগ্ৰাম পোষ্টটো চাব লাগিব! উৰ্ফিয়ে নিজৰ ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছিল য’ত তাইক শীৰ্ষ হিচাপে কেইবাটাও চেইন পিন্ধা দেখা গৈছিল। কিন্তু তাৰ পিছত যি ঘটিছিল সেয়া যথেষ্ট ‘ক্ষতিকাৰক!’

ইউ.ও.আৰ.এফ.আই. জাভেদে নিজকে শৃংখলাবদ্ধ কৰি ৰাখে…
তাইৰ শেহতীয়া ইনষ্টাগ্ৰাম পোষ্টত, উৰ্ফি জাভেদক কেমেৰাৰ বাবে বিভিন্ন ভংগীমা কৰা দেখা গৈছে। তাই ডিঙিত একাধিক চেইন পিন্ধিছিল, যিটোৱে তাইৰ শীৰ্ষ হিচাপেও কাম কৰিছিল। চেইনবোৰত ৰঙীন তলা সংলগ্ন হৈ আছে। উৰ্ফিয়ে ইয়াক এযোৰ ষ্টকিংছৰ সৈতে যোৰ কৰিছিল। তৃতীয় ফটোখনত, তাই তাইৰ আঘাতপ্ৰাপ্ত ডিঙিৰ এখন ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছিল যিটো অত্যাধিক চেইন পিন্ধাৰ ফলত ঘটিছিল। “থ্ৰোবেক !! পৰৱৰ্তী প্ৰভাৱ (চিক) চাবলৈ সোঁফালে চোৱাইপ কৰক,” উৰ্ফিয়ে তাইৰ পোষ্টটোৰ শিৰোনাম দিছিল।তাইৰ বিগ বছ অ’টিটি কাৰ্যকালৰ পিছত, উৰ্ফিয়ে কেইবাটাও টিভি শ্ব’ত অভিনয় কৰিছে।

তেওঁ বাডে ভাইয়া কি দুলহানিয়াত অৱনীৰ চৰিত্ৰত অভিনয় কৰাৰ বাবে জনাজাত। তেওঁক মেৰী দুৰ্গাত আৰতি, বেপান্নাত বেলা আৰু পুঞ্চ বিট চিজন 2 ত মীৰা হিচাপেও দেখা গৈছিল যিটো এএলটি বালাজীত প্ৰদৰ্শিত হৈছিল। ২০১৬ চনৰ পৰা ২০১৭ চনলৈ, উৰ্ফিয়ে ষ্টাৰ প্লাছৰ চন্দ্ৰ নন্দিনীত ছায়াৰ চৰিত্ৰত অভিনয় কৰিছিল। 2018 চনত, অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে এছএবি টিভিৰ সাত ফেৰো কি হেৰা ফেৰীত কামিনী যোশীৰ চৰিত্ৰত অভিনয় কৰিছিল। 2020 চনত, উৰ্ফি জাভেদে ইয়ে ৰিস্তা ক্যা কেহলাতা হেত শিৱানী ভাটিয়া হিচাপে যোগদান কৰে, আৰু পিছত কসৌটি জিন্দেগী কেত তানিশা চক্ৰৱৰ্তীৰ চৰিত্ৰত অভিনয় কৰে।