Breaking

মুম্বাই বিমানবন্দৰত অস্বাভাৱিক সাজ-পোছাকত দেখা গ’ল উৰ্ফি জাভেদক! অনুৰাগীয়ে ক’লে…

0 10,457

উৰ্ফি জাভেদক বিমানবন্দৰৰ বিচ লুকত দেখা গৈছে, য’ত তাই চুটি স্কাৰ্টৰ সৈতে ব্ৰেলেট পিন্ধিছে! উৰ্ফি জাভেদে প্ৰতিটো লুকতে নতুন কিবা এটা আৰু সম্পূৰ্ণ বেলেগ কিবা এটা আনে। কিছুদিন আগতে উৰ্ফীক বিমানবন্দৰত দেখা গৈছিল য’ত তাইৰ সাহসী চাৱনিয়ে সকলোৰে দৃষ্টি আকৰ্ষণ কৰিছিল। উৰ্ফী গোৱালৈ গৈ আছিল আৰু সেইবাবেই চাগে তাই এয়াৰপৰ্টত বিচ লুকত দেখা দিছিল। অত্যধিক চুটি স্কাৰ্ট পিন্ধিছে উৰ্ফীয়ে ছাতিৰ ব্ৰেলেট পিন্ধিছে। উৰ্ফিৰ এই লুকটো বহুত বেলেগ আৰু সকলোৱে ইয়াৰ বিষয়ে কৈ আছে। উৰ্ফিৰ এই লুকৰ বিষয়ে বিতংভাৱে জানক

ছাতিৰ ব্ৰেলেট পিন্ধি উৰ্ফি জাভেদে বিমানবন্দৰত উপস্থিত হয়

নীলা ৰঙৰ জীপৰ পৰা নামি অহা দেখা গৈছে উৰ্ফি জাভেদ। মুম্বাই বিমানবন্দৰত চুটি স্কাৰ্ট আৰু ছাতি লৈ ব্ৰেলেট পিন্ধি পোজ দিছিল। উৰ্ফিৰ নীলা ৰঙৰ ব্ৰেলেটৰ ডিজাইন ছাতিৰ দৰে আৰু ইয়াক ৰছীৰে বান্ধি দিয়া হৈছে। উৰ্ফিৰ এই অস্বাভাৱিকভাৱে ডিজাইন কৰা ব্ৰেলেটটো চাবলৈ অলপ অদ্ভুত যেন লাগে। পিছফালৰ পৰা এই ব্ৰেলেটটো দুটা ৰছীৰে বান্ধি দিয়া হয়।

উৰ্ফি আহিল বিচ লুক এয়াৰপৰ্টলৈ

মিনি স্কাৰ্ট আৰু ব্ৰেলেটৰ এই লুকটো দেখি যেন উৰ্ফীয়ে ইতিমধ্যে গোৱাৰ মুডত সোমাই পৰিছে আৰু মুম্বাইৰ পৰাই তেওঁক বিচ লুকত দেখা গৈছে। উৰ্ফীয়ে নিজৰ লুকৰ লগত ডাঙৰ ডাঙৰ চশমা পিন্ধিছে আৰু ড্ৰেছৰ সৈতে হাই হিল পিন্ধিছে। উৰ্ফীয়েও চুলিখিনি এটা বানত বান্ধি দিছে। তেওঁৰ দলটোৱেও উৰ্ফিৰ সৈতে ভ্ৰমণ কৰি আছে। উৰ্ফীয়ে সংবাদ মাধ্যমক কয় যে তেওঁ ভিতৰলৈ নোযোৱালৈকে তেওঁৰ এটা ভিডিঅ’ বনাওক যাতে সকলোৱে নিশ্চিত হ’ব পাৰে যে তেওঁ বিমানখন ল’বলৈ আহিছে। আপোনালোকক জনাওঁ যে কিছুদিন আগতে উৰ্ফীয়ে আন এটা ভিডিঅ’ শ্বেয়াৰ কৰিছিল য’ত তেওঁৰ চিম কাৰ্ডৰ ড্ৰেছ বনোৱা দেখা গৈছে।

Leave A Reply