Breaking

উৰ্ফিয়ে টপ আৰু ফুল-স্কাৰ্ট পিন্ধি ঘৰৰ পৰা ওলাই গৈছিল,পিছে উভতিল গৰমত ঘামি-জামি

0 3,187

উৰ্ফি জাভেদ ফটো: উৰ্ফিয়ে সন্মুখৰ পৰা খোলা টপ আৰু কাষৰ পৰা ফুল-কাট স্কাৰ্ট পিন্ধি ঘৰৰ পৰা ওলাই গৈছিল, ওপৰৰ পৰা এই আটাইতকৈ গুৰুত্বপূৰ্ণ বস্তুটো পিন্ধি নাছিল। উৰ্ফি জাভেদৰ কিছুমান ছবি ছচিয়েল মিডিয়াত প্ৰকাশ পাইছে, যিবোৰ অতি ভাইৰেল হৈ পৰিছে। উৰ্ফি জাভেদ তাইৰ সাহসী ফেশ্বন সংবেদনৰ বাবে বিখ্যাত। এনে পৰিস্থিতিত, উৰ্ফিৰ এই চেহেৰাটোৱে অনুৰাগীসকলৰ অনুভূতিও উৰুৱাই দিছে।

উৰ্ফি জাভেদে একাধিক সাহসী দিনত পোছাক পিন্ধি তাইৰ ঘৰৰ পৰা ওলাই আহিবলৈ ভাল পায়। এনে পৰিস্থিতিত, উৰ্ফি জাভেদৰ চেহেৰাও ছ’চিয়েল মিডিয়াত যথেষ্ট ভাইৰেল। নিম্নলিখিত শ্লাইডবোৰত, উৰ্ফিৰ আন এটা আশ্চৰ্যজনক চেহেৰা চাওক। দৰাচলতে, আকাই জাভেদক মুম্বাইৰ পাপাৰাজ্জিসকলে এটা গুলপীয়া চেটিন স্কাৰ্টত দেখা পাইছিল যিটো কাষৰ পৰা উচ্চ কোষযুক্ত চেহেৰাত আছিল আৰু সন্মুখৰ পৰা খোলা বগা চেটিন টপ আছিল আৰু মাত্ৰ এটা বুটামত জিৰণি লৈছিল।

উৰ্ফিৰ এই চেহেৰাটোত সকলোৰে চকু ৰৈ আছে। পোহৰলৈ অহা ছবিবোৰত, আপুনি দেখিব পাৰে যে উৰ্ফাই তাইক নিখুঁত দেখুৱাবলৈ অন্তৰ্বাস পৰিধান কৰা নাছিল। উৰ্ফিয়ে পাপাৰাজ্জিৰ সন্মুখত এই সাহসী চেহেৰাটো এক সুন্দৰ ধৰণে উপস্থাপন কৰিছিল। উৰ্ফিৰ প্ৰতিটো ভংগীমা সামাজিক মাধ্যমত আলোচনাৰ বিষয় হৈ পৰে। এই পোষ্টবোৰৰ বেছিভাগেই বাতৰিটোত উৰ্ফিৰ অদ্ভুত ফটোশ্বুটৰ বিষয়ে। প্ৰকৃততে, তাইৰ কামতকৈ, উৰ্ফি কেৱল তাইৰ ৰঙীন কাপোৰৰ বাবেবাতৰিত আছে। কেতিয়াবা তেওঁলোকে পাটৰ বস্তাৰ পৰা কাপোৰ তৈয়াৰ কৰে, কেতিয়াবা গিলাচ তৈয়াৰ কৰে আৰু কেতিয়াবা তেওঁলোকে কেৱল ফটো ৰাখি কাপোৰ তৈয়াৰ কৰে।

Leave A Reply