Breaking

উৰ্মিলা মাতোণ্ডকাৰে জাহ্নৱী কাপুৰৰ সৈতে সম্পৰ্ক ভাগ বতৰা কৰি কয় যে, শ্ৰীদেৱী ‘জুদাই’ৰ দৃশ্যগ্ৰহণৰ সময়ত গৰ্ভৱতী আছিল

0 334

জাহ্নৱী কাপুৰক ‘ডান্স ইণ্ডিয়া ডান্স চুপাৰ মমছ’ত বিশেষ অতিথি হিচাপে দেখা যাব। অনুষ্ঠানটোৰ বিচাৰক হৈছে উৰ্মিলা মাতোণ্ডকাৰ, ৰেমো ডিচুজা আৰু ভাগ্যশ্ৰী। এই সময়ছোৱাত, শ্ৰীদেৱীয়ে স্মৃতিবোৰ তেওঁৰ সৈতে ভাগ বতৰা কৰিব।
জাহ্নৱী কাপুৰক ‘ডান্স ইণ্ডিয়া ডান্স চুপাৰ মমছ’ত বিশেষ অতিথি হিচাপে দেখা যাব। অনুষ্ঠানটোৰ বিচাৰক হৈছে উৰ্মিলা মাতোণ্ডকাৰ, ৰেমো ডিচুজা আৰু ভাগ্যশ্ৰী। আগন্তুক খণ্ডত, উৰ্মিলা মাতোণ্ডকাৰে সকলোৰে সৈতে কিছুমান পুৰণি স্মৃতি ভাগ বতৰা কৰিব। উৰ্মিলাই জাহ্নৱীৰ মাতৃ শ্ৰীদেৱীৰ সৈতে ‘জুদাই’ বোলছবিত কাম কৰিছিল। এই ছবিখনৰ দৃশ্যগ্ৰহণৰ সময়ত শ্ৰীদেৱী গৰ্ভৱতী আছিল। উৰ্মিলাই কৈছিল যে যেতিয়া তেওঁ জাহ্নৱীক লগ পাইছিল, তেওঁ তেওঁৰ মাতৃ শ্ৰীদেৱীৰ সৈতে কটোৱা মুহূৰ্তবোৰ মনত পেলাইছিল।

শ্ৰীদেৱীৰ সৈতে কাহিনী

‘ডিআইডি চুপাৰ মমছ’ত প্ৰতিযোগী সাদিকা খানে এগৰাকী গৰ্ভৱতী মহিলাৰ চৰিত্ৰত অভিনয় কৰিছিল। তাইৰ অভিনয় দেখি, উৰ্মিলাক পৃথকীকৰণৰ সহ-অভিনেতা শ্ৰীদেৱীৰ কথা মনত পেলাই দিয়া হৈছিল। উৰ্মিলাই কয়, “সাদিকা, মই আপোনাক এটা কথা ক’ব বিচাৰো যে আপুনি গৰ্ভধাৰণৰ যাত্ৰা অতি সুন্দৰভাৱে দেখুৱাইছে কিন্তু এই অভিনয়ৰ প্ৰকৃত নায়ক হৈছে আপোনাৰ ছোৱালী মাইৰা। মই ভাবো তেওঁৰ অস্তিত্বৰ বাবে, এই কাৰ্যটো সম্পূৰ্ণ হৈছিল। দৰাচলতে, এইটো একেই কাম যিটো মই জাহ্নৱীৰ সৈতে কৰি আছিলো যেতিয়া মই তাইক ছেটৰ বাহিৰত লগ পাইছিলো। ‘

‘দৃশ্যগ্ৰহণৰ সময়ত শ্ৰীদেৱী গৰ্ভৱতী আছিল’

“মোৰ মনত আছে যেতিয়া মই শ্ৰীদেৱীজীৰ সৈতে আমাৰ ছবি জুদাইৰ এটা গানৰ শ্বুটিং কৰি আছিলো, তেতিয়া তেওঁ সেই সময়ত গৰ্ভৱতী আছিল। তাইৰ (জাহ্নৱী) জন্মৰ আগতেই আমি এটা সংযোগৰ বিষয়ে কথা পাতিছিলো। শ্ৰীদেৱীজীৰ দৰে, আপুনিও আপোনাৰ ছোৱালীৰ সৈতে নাচিছে আৰু মই আশা কৰোঁ আপোনাৰ জীৱন সুখেৰে ভৰি পৰিলহেঁতেন। ‘