Breaking

ভাৰত পাকিস্তানৰ মেচ উপভোগ কৰিবলৈ গৈ ২৪ কেৰেট সোণৰ আইফোন হেৰুৱালে উৰ্বশী ৰাউটেলাই…

0 121

ভাৰত আৰু পাকিস্তানৰ মেচ উপভোগ কৰিবলৈ গৈ ২৪ কেৰেট সোণৰ আইফোন হেৰুৱালে উৰ্বশী ৰাউটেলাই।
ছ’চিয়েল মিডিয়াত ক্ৰমাৎ ভাইৰেল হৈ পৰিছে উৰ্বশী ৰাউটেলাৰ শেহতীয়া পোষ্ট। এই পোষ্টটোত উৰ্বশীয়ে কয় যে ভাৰত আৰু পাকিস্তানৰ মাজত খেলখন চাই থাকোঁতে ষ্টেডিয়ামত তেওঁৰ ২৪ কেৰেট সোণৰ আইফোনটো হেৰাই।এই পোষ্টটোৰ জৰিয়তে উৰ্বশীয়েও ৰাইজক সহায় কৰিবলৈ আহ্বান জনায় উৰ্বশীয়ে। উৰ্বশীৰ এই পোষ্টটো ক্ৰমান্বয়ে ভাইৰেল হৈ পৰিছে আৰু মানুহে এই পোষ্টটোত অহৰহ মন্তব্য কৰিছে।

উৰ্বশীৰ এই পোষ্টটোৰ প্ৰতি সঁহাৰি জনাইছে আহমেদাবাদ আৰক্ষীয়ে। অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ এই পোষ্টটোৰ ওপৰত মন্তব্য কৰি আহমেদাবাদ আৰক্ষীয়ে তেওঁৰ ফোনটোৰ সৈতে জড়িত সকলো তথ্য বিচাৰিছে যাতে তেওঁলোকে ফোনটোৰ তদন্ত আৰম্ভ কৰিব পাৰে। অৱশ্যে ইয়াৰ পূৰ্বে বহু তাৰকাই মেচৰ সময়ত নিজৰ ফোন হেৰুৱাইছে। ভাৰতীয় ক্ৰিকেট দলৰ অধিনায়ক ৰোহিত শৰ্মাৰ ফোন এই ষ্টেডিয়ামত হেৰাইল।

এই মেচৰ পূৰ্বে অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে মেচখনৰ বাবে ৫টা টিকট কিনিছিল আৰু এটা ভিডিঅ’ শ্বেয়াৰ কৰিছিল যিটো শিৰোনামত থাকি গ’ল। উৰ্বশী ৰাউটেলা অভিনয়তকৈ ছ’চিয়েল মিডিয়াত ফটো আৰু ভিডিঅ’ৰ বাবেই বেছি লাইমলাইটত আছে। অনুৰাগী আৰু চেলিব্ৰিটিসকলে তেওঁৰ ভিডিঅ’ত অবিৰতভাৱে মন্তব্য কৰি থাকে।


Leave A Reply