Breaking

চীনৰ ছবিগৃহত মুক্তি পাব বিক্ৰান্ত মেছিৰ ছবি 12th ফেইল…

0 31

বিক্ৰান্ত মেছিয়ে মুখ্য চৰিত্ৰত অভিনয় কৰা টুৱেলভ ফেইল ছবিখন চীনত বিপুল সংখ্যক পৰ্দাত মুক্তি পাবলৈ সাজু হৈছে। অভিনেতাগৰাকীয়ে নিশ্চিত কৰিছে যে ছবিখনে ২০ হাজাৰৰো অধিক পৰ্দাত চীনৰ চিনেমাগৃহত মুক্তি পাব। চীনত হিন্দু চিনেমাৰ ব্যাপক চাহিদা, টুৱেলভ ফেইল মুক্তিৰ বাবে দেশে আমাক ২০ হাজাৰৰো অধিক পৰ্দা দিছে; চীনে মনোৰঞ্জন উদ্যোগক যোগান ধৰে বুলি টুৱেলভ ফেইলৰ অভিনেতাগৰাকীয়ে কয়।

কেৱল এয়াই নহয়, কৰীনা কাপুৰ খান আৰু আনন্দ মহিন্দ্ৰাকে ধৰি বহু জনপ্ৰিয় ব্যক্তিত্ব আৰু বলীউডৰ চেলিব্ৰিটিয়ে ছবিখন আৰু দ্বাবিক্ৰান্তৰ অভিনয়ক প্ৰশংসা কৰে। ছবিখনত কৰা অভিনয়ৰ বাবে বিক্ৰান্তই ফিল্মফেয়াৰ বঁটাও লাভ কৰে।

২০১৯ চনত মুক্তি পোৱা একে নামৰ হিন্দী উপন্যাসখনৰ অভিযোজন অনুৰাগ পাঠকৰ দ্বাৰা ৰচিত এই গ্ৰন্থখন আই পি এছ বিষয়া মনোজ কুমাৰ শৰ্মা আৰু আই আৰ এছ বিষয়া শ্ৰদ্ধা যোশীৰ জীৱনৰ ওপৰত আধাৰিত। এই ছবিখনত মুখ্য চৰিত্ৰত অভিনয় কৰিছে বিক্ৰান্ত মেছি আৰু মেধা শংকৰে।

তেওঁলোকৰ উপৰিও অনন্ত ভি যোশী, অংশুমান পুষ্কৰ, আৰু প্ৰিয়ংশু চেটাৰ্জীয়েও গুৰুত্বপূৰ্ণ চৰিত্ৰত অভিনয় কৰিছে। বিধু বিনোদ চোপ্ৰাৰ পৰিচালনাত নিৰ্মিত এই ছবিখনেও সমালোচকসকলে অতিশয় শলাগ লৈছিল। থিয়েটাৰত মুক্তি পোৱাৰ প্ৰায় দুমাহৰ পিছত ছবিখনৰ প্ৰিমিয়াৰ হয় ডিজনী+ হটষ্টাৰত।

Leave A Reply