Breaking

ছ’চিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হ’ল আমিশা পেটেলৰ জন্মদিনৰ পাৰ্টীৰ ভিডিঅ’ কোনে কি খালে জন্মদিনৰ পাৰ্টীত?

0 1,027

আমিশা পেটেল স্পেগেটি পিন্ধি জন্মদিনৰ পাৰ্টিত উপস্থিত হয়, মঞ্চত উঠি এনেদৰে দোলখায়; চাই থকা লোকসকল
আমিশা পেটেলৰ জন্মদিনৰ পাৰ্টিৰ ভিডিঅ’ ছচিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈ আছে। এই ভিডিঅ’টোত, আমিশাক এনেদৰে দোলখাই থকা দেখা গৈছে যে আপুনি দেখি স্তম্ভিত হৈ যাব।আমিশা পেটেলে ৯ জুনত বেংককত তেওঁৰ জন্মদিন উদযাপন কৰিছিল। অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে বেংককত এটা বিশাল পাৰ্টি অনুষ্ঠিত কৰিছিল য’ত তেওঁ তেওঁৰ বন্ধু আৰু ঘনিষ্ঠ বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে তেওঁৰ জন্মদিনবিশেষ কৰি তুলিছিল। এই পাৰ্টিৰ ভিডিঅ’বোৰ সামাজিক মাধ্যমত ভাইৰেল হৈ আছে। য’ত আমিশা পেটেলক এটা বিশেষত্ব পিন্ধা আৰু দোলখাই থকা দেখা গৈছিল।আমিশা পেটেলক পাৰ্টিৰ ভিতৰৰ ভিডিঅ’ত মঞ্চত নৃত্য কৰা দেখা গৈছে। ভিডিঅ’টোত, আমিশা পেটেলৰ অনুৰাগী আৰু বন্ধুবৰ্গই তেওঁক উপস্থাপন কৰিছে আৰু অভিনেত্ৰীগৰাকীক সকলোৰে সন্মুখত হাত দুখন সম্প্ৰসাৰিত কৰি হাত জোকাৰি থকা দেখা গৈছে। এই গানটো তেওঁৰ প্ৰথম চু-শ্বট ছবি ‘কহো না পেয়াৰ হে’ৰ শীৰ্ষক ট্ৰেকৰ বাহিৰে আন কোনো নহয়।

আমোদজনক ভাৱে, তাইৰ জন্মদিনৰ পাৰ্টিত, আমিশা পেটেলক কোনো ধুনীয়া পাৰ্টি গাউন বা পোছাক পিন্ধা দেখা গৈছিল কিন্তু স্পেগেটিৰ সৈতে চৰ্টছ পিন্ধা দেখা গৈছিল। তাইৰ চেহেৰাটো সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ, অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে চুলি খুলি ডাঙৰ ঘূৰণীয়া কাণফুলি পিন্ধিছে।