Breaking

সমকামিতাৰ লক্ষণ নেকি এয়া? বিমানৰ ভিতৰতে উৰ্বশী ৰৌতেলাই চুম্বন কৰিলে দীপিকা পাডুকনৰ গালত

0 41

উৰ্বশী ৰৌতেলাই বিমানত দীপিকা পাডুকনৰ গালত চুম্বন কৰে, ভাইৰেল ফটোবোৰ চাওক! উৰ্বশী ৰৌতেলাৰ শেহতীয়া বাতৰি আপডেট: উৰ্বশীয়ে ৩৬৫ দিনৰ তাৰকা মিচেল মৰোনৰ সৈতে হলিউডত ডাঙৰ আত্মপ্ৰকাশ কৰিছে যিটো নেটফ্লিক্স, টমাজ মেণ্ডেছে প্ৰযোজনা কৰিব আৰু ইয়াক বাৰবাৰা বিয়ালোৱাছে পৰিচালনা কৰিব।

মডেল-অভিনেত্ৰী উৰ্বশী ৰৌতেলাই অলপতে ডুবাইৰ পৰা মুম্বাইলৈ যোৱা বিমানত ধুনীয়া দীপিকা পাডুকনৰ সৈতে এটা সুযোগ ৰক্ষা কৰিছিল। দুয়োগৰাকী অত্যাশ্চৰ্য মহিলাই ইজনে সিজনক আলিঙ্গন আৰু চুম্বনেৰে সম্ভাষণ জনাইছিল, আক্ষৰিক ভাৱে! উৰ্বশীয়ে দীপিকাৰ গালত চুম্বন ৰোপণ কৰাৰ এটা ভিডিঅ’ ছচিয়েল মিডিয়া প্লেটফৰ্মত ভাইৰেল হৈ আছে।

ফটোখনত, দীপিকাক হাতত গাৰু এটা লৈ চিটত বহি থকা দেখা গৈছে আৰু উৰ্বশীয়ে তাইৰ গালত চুম্বন ৰোপণ কৰাৰ সময়ত তাইৰ মুখখন ধৰি থকা দেখা গৈছে। চুম্বনৰ প্ৰতি দীপিকাৰ প্ৰতিক্ৰিয়া অতি উষ্ণ আছিল কিয়নো তাই চকু বন্ধ কৰিছিল আৰু তাইৰ মুখত বহল হাঁহি আছিল।


উৰ্বশী ৰৌতেলাই প্ৰায়ে তাইৰ ইনষ্টাগ্ৰাম কাহিনী আৰু পোষ্টৰ জৰিয়তে দীপিকা পাডুকনৰ প্ৰতি তাইৰ মৰম আৰু প্ৰশংসা দেখুৱায়। শেহতীয়াকৈ যেতিয়া দীপিকাৰ হৃদস্পন্দনৰ হাৰ বৃদ্ধি হোৱাৰ পিছত ততাতৈয়াকৈ চিকিৎসালয়লৈ লৈ যোৱাৰ বিষয়ে অনলাইনত বাতৰি প্ৰকাশ পাইছিল, উৰ্বশীয়ে তেওঁৰ আশু আৰোগ্য কামনা কৰিছিল। তেওঁ এটা অনুষ্ঠানত তেওঁৰ আৰু দীপিকাৰ আলিঙ্গনৰ এটা ভিডিঅ’ পোষ্ট কৰিছিল আৰু লিখিছিল, “অনুগ্ৰহ কৰি আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক… আপুনি মূল্যৱান ডিপি।

Leave A Reply