Breaking

শুই থকাৰ সময়ত আপোনাৰ মনলৈ কি কি চিন্তা আহে? শুই থকাৰ সময়ত মানি চলক এইকেইটা নিয়ম…

0 114

শুই থকাৰ সময়ত আমাৰ মনলৈ বহু ধৰণৰ চিন্তা আহে! শুই থকাৰ সময়ত কিছু বিশেষ কথা মনত ৰাখিলে আচৰিত কাম হ’ব, প্ৰতিটো কামতে আপুনি লাভ কৰিব সফলতা ! এই কথা সমূহৰ বিষয়ে জানিবলৈ পঢ়ক আমাৰ এই প্ৰতিবেদন-


বাস্তু টিপচৰ মতে- বাস্তু শাস্ত্ৰই এনে বহু কথাৰ সন্দৰ্ভত গুৰুত্ব আৰোপ কৰিছে, যিবোৰে মানুহক জীৱনত সফলতা লাভ কৰাত সহায় কৰে। ইয়াৰ কাৰণে এজন ব্যক্তিয়ে শাৰীৰিক আৰু মানসিক স্বাস্থ্যৰ সুফল লাভ কৰে। লগতে ঘৰত ইতিবাচক শক্তিৰ যোগাযোগ থাকে। বাস্তুৰ মতে শুই থকা অৱস্থাত কিছুমান বস্তু ওচৰত ৰাখিলে মানুহৰ সৌভাগ্য বাঢ়ি যায়।বাস্তুৰ মতে যদি আপুনি বা আপোনাৰ সন্তান সপোনত চক খায় বা শুই থকাৰ সময়ত ভয় খাই সাৰ পায়, তেন্তে আঠুৱাৰ তলত দা এখন ৰাখক। নাইবা কেঁচি বা যিকোনো লোহাৰ বস্তুৱে বিশেষ লাভৱান হ’ব।

দেওবাৰে শোৱাৰ আগতে গাখীৰ এগিলাচ আঠুৱাৰ ওচৰত ৰাখি শুই যাওক। ৰাতিপুৱা সাৰ পোৱাৰ পিছত দৈনন্দিন ৰীতি-নীতিৰ পৰা অৱসৰ লৈ বট গছ এজোপাক গাখীৰ আগবঢ়াওক। ৭ দেওবাৰলৈকে এই প্ৰতিকাৰ কৰিলে আপুনি ধন সম্পৰ্কীয় সমস্যাৰ পৰা মুক্তি পাব।

যদি কোনো বেমাৰত অসুবিধা হৈছে বা কোনো দীঘলীয়া বেমাৰে যোৱাৰ নাম লোৱা নাই তেন্তে শুই থকাৰ সময়ত আঠুৱাৰ পূব দিশত এটা মুদ্ৰা ৰাখক। ইয়াৰ লগতে শোৱা কোঠাত এটা বাটিত শিলৰ নিমখ-এটকীয়া মুদ্ৰা ৰাখক। অতি সোনকালে স্বাস্থ্য ভাল হ’ব।

বাস্তু আৰু জ্যোতিষতো হালধিক সৌভাগ্যৰ প্ৰতীক হিচাপে গণ্য কৰা হয়। যদি আপুনি আঠুৱাৰ তলত হালধিৰ কলি ৰাখি শুই থাকে, তেন্তে ইতিবাচক শক্তি আপোনাৰ চাৰিওফালে চলাচল কৰিব আৰু আপোনাৰ ভাল টোপনি আহিবলৈ আৰম্ভ কৰিব। কেৱল এয়াই নহয়, পকেটত ৰাখি শুবলৈও ব্যৱহাৰ কৰিব পাৰি।

যদি কোনো ব্যক্তিৰ ৰাতি টোপনি নোহোৱাৰ সমস্যা হয় বা বেয়া সপোনে তেওঁৰ টোপনিত বাধাৰ সৃষ্টি কৰে তেন্তে ভেন্দি বা সেউজীয়া ইলাচিও আঠুৱাৰ তলত ৰাখিব পাৰি। ইয়াৰ ফলত এজন ব্যক্তিক গভীৰ টোপনি অহাত সহায় কৰে।

বাস্তু বিশেষজ্ঞসকলে কয় যে শুই থকাৰ সময়ত আঠুৱাৰ তলত ভেন্দি ৰাখিলে ৰাহু দোষৰ অন্ত পৰে। ইয়াৰ দ্বাৰা ব্যক্তিজনে বেয়া সপোনতো সকাহ পায় আৰু লগতে মানসিক সমস্যাৰ পৰাও সোনকালে মুক্তি পায়।

Leave A Reply