Breaking

চলমান খানে পূজা হেগড়েৰ সৈতে কি কৰিছিল! এতিয়া ছ’চিয়েল মিডিয়াত ট্ৰ’লৰ আৰম্ভ

0 1,937

চলমান খান ভিডিঅ’: হাছিনাৰ বলীউডৰ দাবাং খান অৰ্থাৎ চলমান খানৰ সৈতে কাম কৰিবলৈ মৃত্যু হয়। চলমান খানৰ সৈতে কাম কৰা অৰ্থাৎ এখন হিট ছবিনিশ্চিত। কিন্তু কিছুমান অভিনেত্ৰীয়ে চলমানৰ সৈতে দেশ আৰু বিদেশ ভ্ৰমণত এটা নাম অৰ্জন কৰে। তেওঁলোকৰ মাজৰ এজন হৈছে পূজা হেগড়ে, যি চলমানৰ সৈতে দাবাং ভ্ৰমণলৈ গৈছিল আৰু এই ভ্ৰমণৰ পৰা এজন ক্ৰনিট্ৰো কঢ়িয়াই আনিছিল।

চলমানৰ ভ্ৰমণ

চলমান খানৰ ভ্ৰমণ ‘দা-বেং দ্য ট্যুৰ ৰিলোডেড’ৰ পৰা তেওঁৰ এটা ভিডিঅ’ ভাইৰেল হৈ আছে, য’ত তেওঁপূজা হেগড়েৰ সৈতে ‘জুম্মে কি ৰাত’ হুকষ্টেপ কৰা দেখা গৈছে। পূজা হেগড়েৰ সৈতে জুম নিশা চলমানৰ হুকষ্টেপিংৰ এটা ভিডিঅ’ই সকলো ভুল কাৰণৰ বাবে মনোযোগ আকৰ্ষণ কৰিছে। ইয়াত, চলমান খানক পূজাৰ পোছাক মুখত হেঁচি থকা দেখা গৈছে।

চুটি পোছাক মুখত টিপিবলৈ কঠিন কৰা হৈছিল

এই ভিডিঅ’টোত, আমি দেখিবলৈ পাওঁ যে চলমানে জেকলিন ফাৰ্ণাণ্ডেজৰ সৈতে ‘জুম্মে কি ৰাত’ গানটো হুকষ্টেপ কৰিবলৈ যথাসাধিকাৰ চেষ্টা কৰি আছে। কিন্তু পূজাৰ চুটি পোছাকে তাইৰ দুখ বৃদ্ধি কৰিছিল। চলমানে এতিয়াও পূজাৰ সৈতে খোজবোৰ মিলাবলৈ চেষ্টা কৰিছিল, কিন্তু পূজাৰ চুটি পোছাকৰ বাবে, তেওঁ তেনে কৰিবলৈ সক্ষম হোৱা নাছিল। মানুহে চলমানক তেওঁৰ অভিনয়ৰ বাবে বেয়াকৈ ট্ৰ’ল কৰিছিল।

চলমান পূজাৰ ছবি

চলমান খান আৰু পূজা হেগড়েক সোনকালেই তেওঁলোকৰ আহিবলগীয়া ছবি ‘কভি ঈদ কভি দেৱালী’ত দেখা যাব। এই ছবিখনৰ দৃশ্যগ্ৰহণ ইতিমধ্যে আৰম্ভ হৈছে আৰু চলমান খানৰ চেহেৰাও প্ৰকাশ পাইছে। চলমান খানৰ উপৰিও আয়ুষ শৰ্মা আৰু শ্বেহনাজ গিলেও এই ছবিখনত গুৰুত্বপূৰ্ণ চৰিত্ৰত অভিনয় কৰিব। এই চলচ্চিত্ৰখনৰ জৰিয়তে শ্বেহনাজ গিলে বলীউডত আত্মপ্ৰকাশ কৰিবলৈ গৈ আছে।