Breaking

৩ বছৰ পুৰণি লেহেঙ্গা পৰিধান কৰি ৰিতেশ দেশমুখৰ পত্নী জেনেলিয়াই কি প্ৰমান কৰিব বিচাৰিছে?

0 64

জেনেলিয়া ডিচুজাই তাইৰ ভায়েকৰ বিয়াত এটা 3 বছৰীয়া লেহেঙ্গা পুনৰাবৃত্তি কৰিছিল, ইয়াৰ বিশেষত্ব জানে
বলীউডৰ অভিনেত্ৰী জেনেলিয়া ডিচুজাই তেওঁৰ ভায়েকৰ বিয়াত একেই লেহেঙ্গা পিন্ধিছিল, যিটো তেওঁ তেওঁৰ ভায়েক ধীৰাজ দেশমুখৰ বিয়াত পিন্ধিছিল। ইয়াৰ বিষয়ে বৰ্ণনা কৰোঁ আহক। বলীউডত, যদি কোনোবাই তেওঁৰ মৰমলগা, বুদবুদীয়া আৰু দুষ্ট প্ৰকৃতিৰ বাবে জনাজাত হয়, তেন্তে তেওঁ অভিনেতা ৰিতেশ দেশমুখৰ পত্নী আৰু অভিনেত্ৰী জেনেলিয়া ডিচুজাৰ বাহিৰে আন কোনো নহয়। 16 বছৰ বয়সত, অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে চলচ্চিত্ৰ উদ্যোগত প্ৰৱেশ কৰিছিল। তেওঁৰ প্ৰথম চলচ্চিত্ৰ আছিল ‘তুঝে মেৰী কচম’, এই চলচ্চিত্ৰখনৰ ছেটত, তেওঁ ৰিতেশ দেশমুখক লগ পাইছিল। কেইবছৰমান আগতে, জেনেলিয়াক তেওঁৰ স্বামী ৰিতেশ দেশমুখৰ সৈতে তেওঁৰ ভায়েক নাইজেল ডিচুজাৰ বিয়া উপভোগ কৰা দেখা গৈছিল। য’ত তেওঁ বিখ্যাত ফেশ্বন ডিজাইনাৰ সবিয়াসাচী মুখাৰ্জীৰ দ্বাৰা ডিজাইন কৰা ৰঙা আৰু সেউজীয়া লেহেঙ্গা পিন্ধিছিল। সাধাৰণতে চেলিব্ৰেটীসকলে পোছাক পুনৰাবৃত্তি নকৰে, কিন্তু আপুনি জানি আচৰিত হ’ব যে, 2012 চনত, অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে তেওঁৰ ভায়েক ধীৰাজ দেশমুখৰ বিয়াত একেটা লেহেঙ্গা পিন্ধিছিল। ইয়াৰ পৰা, এয়া স্পষ্ট যে জেনেলিয়াই এই লেহেঙ্গাটো বহুত ভাল পায়। তেতিয়াই তেওঁ এই প্ৰিয় লেহেঙ্গাটো পুনৰ পিন্ধিছিল। গতিকে আপোনাক এই লেহেঙ্গাৰ বিশেষত্বৰ বিষয়ে কওঁ আহক।এই লেহেঙ্গা জেনেলিয়াৰ হৃদয়ৰ খুব ওচৰত।


ৰিতেশ আৰু জেনেলিয়াই ২০১২ চনৰ ৩ ফেব্ৰুৱাৰীত বিবাহ পাশত আৱদ্ধ হয় আৰু ৰিতেশৰ ভায়েক ধীৰাজ দেশমুখে ২৭ ফেব্ৰুৱাৰী, ২০১২ তাৰিখে বিবাহ পাশত আৱদ্ধ হয়। একে সময়তে, বিয়াৰ পিছত তেওঁৰ শহুৰেকৰ ঘৰত এয়া জেনেলিয়াৰ প্ৰথম বিবাহ আছিল, য’ত তেওঁ এগৰাকী ডাঙৰ বোৱাৰী হিচাপে উপস্থিত থাকিব লগা হৈছিল। এই বিয়াৰ বাবে, তাই সব্যসাচীৰ ৰঙা আৰু সেউজীয়া লেহেঙ্গা বাছনি কৰিছিল, যিটো নৱবিবাহিতা কইনাৰ বাবে উপযুক্ত আছিল। বোৱাৰী এজনীৰ বাবে এনে অনুষ্ঠান অতি বিশেষ, এনে মুহূৰ্তবোৰ তাইৰ হৃদয়ৰ অতি ওচৰত। গতিকে এই লেহেঙ্গাটো জেনেলিয়াৰ বাবেও অতি বিশেষ।

Leave A Reply