Breaking

ৰঙা পোছাক পিন্ধি কি হ’ল মালাইকা! অৰ্জুনৰ প্ৰতিক্ৰিয়া চাওক…

0 1,526

বলীউডৰ অভিনেত্ৰী মালাইকা অৰোৰাই কোনো অনুষ্ঠান বা তাৰকা পাৰ্টিত সাহসী শৈলীত উপস্থিত থাকিবলৈ গৈ আছে। ইয়াৰ পৰা, অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ ফটো আৰু ভিডিঅ’ ছচিয়েল মিডিয়াত ওলাই অহাৰ লগে লগে ভাইৰেল হৈ পৰে। সকলোৱে মালাইকা অৰোৰাৰ শেহতীয়া চেহেৰাৰ বাবে আগ্ৰহেৰে অপেক্ষা কৰি আছে। একেটা খণ্ডতে, এতিয়া মালাইকা অৰোৰাৰ এটা শেহতীয়া ভিডিঅ’ পোহৰলৈ আহিছে য’ত অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে বেকলেছ পোছাক ত পোজ দিছে আৰু মানুহজনৰ কাৰ্যই এই ব্যক্তিজনৰ পৰা প্ৰশংসা লাভ কৰিছে।

মানুহজনে মালাইকাৰ সৈতে এইটো কৰিছিল।

ওলাই অহা এই ভিডিঅ’টোত, আপুনি দেখিব পাৰে যে মালাইকাই পাপাৰাজ্জিৰ বাবে পোজ দি আছে আৰু এই ব্যক্তিজনেও মালাইকাৰ সৈতে থিয় হৈ আছে। এনে পৰিস্থিতিত, ব্যক্তিজনে পোজ দিছিল কিন্তু আনকি মালাইকাকো স্পৰ্শ কৰা নাছিল। সকলোৱে এই মানুহজনৰ শালীন শৈলী টো ভাল পাইছে আৰু মানুহে তেওঁক এজন প্ৰকৃত ভদ্ৰলোক বুলি অভিহিত কৰিছে। ভিডিঅ’টোত, আপুনি দেখিব পাৰে যে সন্মুখৰ সন্মুখত থিয় হৈ থকা পাপাৰাজ্জিৰ বাবে, মানুহজনে মালাইকাৰ কঁকালত হাত দি পোজ দিছিল, কিন্তু বাস্তৱটো কাষৰ কেমেৰাত বন্দী হৈছিল।

ভিডিঅ’টো ভাইৰেল হৈ আছে।

মালাইকা অৰোৰাৰ এই ভিডিঅ’টো ছচিয়েল মিডিয়াত অতি দ্ৰুতগতিত ভাইৰেল হৈ আছে। নেটিজেনসকলে এই ভিডিঅ’টোৰ প্ৰতি একাধিক ডাঙৰ প্ৰতিক্ৰিয়া দি আছে। ইয়াৰ লগতে, ছ’চিয়েল মিডিয়া ব্যৱহাৰকাৰীসকলেও এই ব্যক্তিজনৰ ভিডিঅ’ লাইক আৰু শ্বেয়াৰ কৰিছে।

অৰ্জুন কাপুৰৰ সৈতে সম্পৰ্ক

আমাক জনাওঁ যে মালাইকা অৰোৰা তাইৰ সাহসী চেহেৰা আৰু ব্যক্তিগত জীৱনৰ প্ৰতি আগ্ৰহী। মালাইকা অৰোৰা আৰু অৰ্জুন কাপুৰে কিছু সময়ৰ পৰা ইজনে সিজনক ডেট কৰি আছে। আজিকালি সকলোৱে বি-টাউনৰ এই আটাইতকৈ গৰম দম্পতীৰ বিয়াৰ বাবে আগ্ৰহেৰে অপেক্ষা কৰি আছে।

Leave A Reply