Breaking

পৰিনীতিৰ দৰা ৰাঘৱ চাধাৰ প্ৰিয় খাদ্য কি? আপৰ নেতাগৰাকীয়ে ক’লে এই কথা…

0 64

পৰিনীতি চোপ্ৰা আৰু আপ নেতা ৰাঘৱ চাধাৰৰ বিয়াৰ প্ৰস্তুতি আৰম্ভ হৈছে, কিন্তু আপুনি জানেনে অভিনেত্ৰী গৰাকীৰ দৰাৰ প্ৰিয় খাদ্য কি বনাবলৈ ওলাইছে। দীৰ্ঘদিন ধৰি প্ৰেমৰ সম্পৰ্কৰ অন্তত এই দম্পতীয়ে শেহতীয়াকৈ ১৩ মে’ত দিল্লীত বাগ্দান অনুষ্ঠান অনুষ্ঠিত কৰে। এংগেজমেণ্ট অনুষ্ঠানৰ পিছত দম্পতীহালে ছ’চিয়েল মিডিয়াতো তেওঁলোকৰ মৰমলগা ছবি শ্বেয়াৰ কৰে। পৰিনীতি চোপ্ৰাৰ দৰা ৰাঘৱ চাধাই কি খাই ভাল পাই জানিবলৈ মন নে আপোনালোকৰ- ৰাঘৱ চাধা পাঞ্জাবী পৰিয়ালৰ। কোৱা হয় যে পাঞ্জাবীসকলে খাদ্যৰ প্ৰতি অতি আকৰ্ষিত। এনে পৰিস্থিতিত পৰিনীতিৰ দৰা ৰাঘৱ চাধাও খাদ্যৰ প্ৰতি বৰ আকৰ্ষিত। এক সাক্ষাৎকাৰৰ সময়ত আম আদমি পাৰ্টিৰ নেতা ৰাঘৱ চাধাই নিজেই প্ৰকাশ কৰে তেওঁৰ প্ৰিয় খাদ্যৰ বিষয়ে।

ৰাঘৱ চাধাক কোনটো ব্যঞ্জন বেছি ভাল পায় বুলি সোধাত আপ নেতাজনে কয় যে তেওঁ চীনা খাদ্য বৰ ভাল পায়। এই সময়ত তেওঁ নিজৰ প্ৰিয় ছবিখনৰ কথাও কয় আৰু কয় যে তেওঁ দিলৱালে দুলহানিয়া লে জায়েংগেক বহুত ভাল পায়।


শেহতীয়াকৈ দিল্লীৰ কাপুৰথালাত পৰিনীতি চোপ্ৰা আৰু ৰাঘৱ চাধাৰ এংগেজমেণ্ট হৈছিল। ইয়াৰ ভিডিঅ’ আৰু ছবি এতিয়া ছ’চিয়েল মিডিয়াত অতি ভাইৰেল হৈ পৰিছে। ইয়াৰ লগে লগে ৰাঘৱ আৰু পৰিনীতিৰ বিবাহৰ প্ৰস্তুতিও আৰম্ভ হৈছে। অতি সোনকালে এই দম্পতীহাল বিবাহপাশত আবদ্ধ হোৱা দেখিবলৈ পোৱা যাব। অৱশ্যে এতিয়ালৈকে বিয়াৰ তাৰিখৰ আনুষ্ঠানিক ঘোষণা কৰা নাই দম্পতীহালে ।

Leave A Reply