Breaking

এই মৰমলগা কনমানি জনী এতিয়া ৰাষ্ট্ৰীয় CRUSH , লাখ লাখ অনুৰাগী পাগল এইগৰাকী অভিনেত্ৰীৰ বাবে, চিনি পাইছেনে কোন ?

0 628

কিয়াৰাৰ বাহিৰে আজি এই মৰমলগা ছোৱালীজনীৰ লাখ লাখ অনুৰাগী পাগল হৈ আছে, সিদ্ধাৰ্থ মালহোত্ৰাই তেওঁলোকৰ সৈতে ৰোমাঞ্চ কৰিব, তেওঁলোকক চিনাক্ত কৰিব, জানে যে এই ছবিখনত, এজনী অতি মৰমলগা ছোৱালীক ৰঙা পোছাকত দেখা যায়। এই ছোৱালীজনীয়ে কেমেৰালৈ চাই গালত হাত দি খুব ষ্টাইলত ফটো তুলি আছে। তেওঁ আজিৰ সময়ত এগৰাকী ডাঙৰ অভিনেত্ৰী।
বলীউডৰ তাৰকাসকলৰ বহুতো ফটো ছচিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈ পৰিছে। তেওঁৰ শৈশৱৰ ফটোবোৰো সামাজিক মাধ্যমত বহুত ভাইৰেল। এই নেদেখা ছবিবোৰ দেখি, তেওঁলোকৰ অনুৰাগীসকলেও ইয়াক বহুত ভাল পায়। এই ক্ৰমত, এগৰাকী অতি ধুনীয়া নায়িকাৰ ফটো ইণ্টাৰনেটত ভাইৰেল হৈ আছে। এই ছবিখনত, এজনী অতি মৰমলগা ছোৱালীক ৰঙা পোছাকত দেখা যায়। এই ছোৱালীজনীয়ে কেমেৰালৈ চাই গালত হাত দি খুব ষ্টাইলত ফটো তুলি আছে। এই ছোৱালীজনী আজিৰ সময়ত এগৰাকী ডাঙৰ তাৰকা, আপুনি তাইক চিনি পাইছিলনে?


যদি নহয়, আপোনাক এটা ইঙ্গিত দিওঁ আহক। কিয়াৰা আদৱানীৰ উপৰিও, সিদ্ধাৰ্থ মালহোত্ৰাক শীঘ্ৰেই এই নায়িকাৰ সৈতে এখন চলচ্চিত্ৰত প্ৰচণ্ড ৰসায়নৰ সৈতে দেখা যাব। চিনাক্ত কৰা হোৱা নাই নেকি? আপোনাক কওঁ আহক। এই নিষ্পাপ চেহেৰাৰ ছোৱালীজনী আন কোনো নহয় কিন্তু ৰাষ্ট্ৰীয় ক্ৰাছ ৰশ্মিকা মান্দন্না। ৰশ্মিকা মান্দান্না দক্ষিণৰ এগৰাকী ডাঙৰ অভিনেত্ৰী। বলীউডতো তেওঁৰ জনপ্ৰিয়তা যথেষ্ট। পুষ্পা চলচ্চিত্ৰত আল্লু অৰ্জুনৰ সৈতে কাম কৰি ৰশ্মিকাৰ জনপ্ৰিয়তা এক বেলেগ স্তৰত উপনীত হৈছে। ৰশ্মিকাক শীঘ্ৰেই সিদ্ধাৰ্থ মালহোত্ৰাৰ সৈতে মিছন মজনু চলচ্চিত্ৰত দেখা যাব। এইখন বলীউডত তেওঁৰ প্ৰথম ছবি হ’ব।

অনুৰাগীসকলে ৰশ্মিকা মান্দন্নাৰ এই শৈশৱৰ ফটোখনত যথেষ্ট মৰম ৰখা হৈছে। কোনোবাই তেওঁৰ ছবিখনত ‘মৰমলগা’ মন্তব্য কৰিছে আৰু কোনোবাই ‘আকৰ্ষণীয়’। এজন ছ’চিয়েল মিডিয়া ব্যৱহাৰকাৰীয়ে ফটোখনত মন্তব্য কৰি লিখিছিল, ‘ৰশ্মিকা কতো নিষ্পাপ দেখায়’। এনেদৰে, মানুহেও এই ছবিখনত যথেষ্ট মৰম দিছে। তেন্তে আপুনি ৰশ্মিকা মান্দনাৰ শৈশৱৰ ফটোখন কেনেকৈ ভাল পাইছিল? অনুগ্ৰহ কৰি মন্তব্য কৰি আমাক জনাব।

Leave A Reply