Breaking

গৰ্ভৱতী নেকি অভিনেত্ৰী শ্বামা সিকন্দৰ? অনুৰাগীসকলৰ প্ৰশ্নত ক’লে ” এতিয়ালৈকে একো Feel অহা নাই”

0 157

শ্বামা সিকন্দৰ গৰ্ভৱতী নেকি? অনুৰাগীসকলৰ প্ৰশ্নত তেওঁ কৈছিল – ‘অনুভৱ অহা নাই’
শ্বামা সিকন্দৰে কেইমাহমান আগতে আমেৰিকা যুক্তৰাষ্ট্ৰৰ ব্যৱসায়ী জেমছ মিলিৰনক বিয়া কৰাইছিল। শ্বামাই প্ৰায়ে তাইৰ বন্ধৰ ফটো ছচিয়েল মিডিয়াত শ্বেয়াৰ কৰে।
টিভিৰ বিখ্যাত অভিনেত্ৰী শ্বামা সিকন্দৰে তাইৰ ফটো ছচিয়েল মিডিয়াত শ্বেয়াৰ কৰি থাকে। সামাজিক মাধ্যমত অহাৰ লগে লগে তেওঁলোকৰ ছবিবোৰ ক্ৰমান্বয়ে ভাইৰেল হৈ পৰে। শেহতীয়াকৈ, শ্বামা সিকন্দৰে নিজৰ এটা ভিডিঅ’ শ্বেয়াৰ কৰিছে, য’ত তেওঁক বিবাহৰ পিছত সন্তানটোৰ বিষয়ে কৰা প্ৰশ্নৰ উত্তৰ দিয়া দেখা গৈছে। শ্বামাক ইনষ্টাগ্ৰামত কোনোবাই সুধিছিল যে তেওঁ কিমান দিনৰ বাবে কেঁচুৱা এটাৰ পৰিকল্পনা কৰি আছে, যাৰ উত্তৰ তেওঁ এতিয়া দিছে।

যেতিয়াই এজন জনপ্ৰিয় চেলিব্ৰেটীৰ বিয়া হয়, অনুৰাগীসকলে প্ৰায়ে কেইদিনমান পাৰ হোৱাৰ পিছত এই প্ৰশ্নবোৰ সোধে, তেওঁলোকে কেতিয়া কেঁচুৱা এটাৰ পৰিকল্পনা কৰি আছে? যদিও বেছিভাগ চেলিব্ৰিটিয়ে এই প্ৰশ্নটো উপেক্ষা কৰে, তেওঁলোকৰ কিছুমান আছে যি এই প্ৰশ্নটোত খং কৰে আৰু অনুৰাগীসকলক ক’বলৈ আৰম্ভ কৰে। আনহাতে কিছুমান চেলিব্ৰিটি আছে যিয়ে তেওঁলোকৰ প্ৰশ্নৰ উত্তৰ অতি নিৰ্দোষভাৱে দিয়ে। শ্বামা সিকন্দৰে এটা মৰমলগা ভিডিঅ’ পোষ্ট কৰিছিল, য’ত তেওঁ লিখিছিল যে যেতিয়া মানুহে আপোনাক সুধিব যে আপুনি কেতিয়া এটা শিশুৰ পৰিকল্পনা কৰিছে? গতিকে মই তেওঁলোকক কওঁ যে অনুভৱটো এতিয়াও অহা নাই।

Leave A Reply