Breaking

প্ৰাক্তন প্ৰেমিকৰ সৈতে নোৰা ফাতেহীয়ে হোটেলৰ বন্ধ কোঠাত গোটেই নিশা কি সম্পৰ্ক স্হাপন কৰিছিল, ৰহস্য ফাদিল!

0 761

নোৰা ফাতেহীয়ে প্ৰকাশ কৰিছে যে প্ৰাক্তন প্ৰেমিকে হোটেলৰ বন্ধ কোঠাত গোটেই ৰাতি শাৰিৰীক সম্পৰ্ক কৰিছিল, কোনে নোৰা ফাতেহীক নাজানে, যিয়ে বলীউডত তেওঁৰ দাসেৰে সকলোৰে হৃদয় মোহিত কৰিছিল। আজিৰ সময়ত, এই তাৰকাগৰাকী বলীউডৰ শীৰ্ষ নৃত্যশিল্পী হৈ পৰিছে। এই অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে বলীউডৰ জিলিকি থকা ব্যক্তিগত জীৱনত অতি দুখজনক জীৱন অতিবাহ কৰিছে। যিটো তেওঁ শেহতীয়া সাক্ষাৎকাৰৰ সময়ত প্ৰকাশ কৰিছিল। অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে এটা টিভি অনুষ্ঠানৰ সময়ত তেওঁৰ ব্যক্তিগত জীৱনৰ বহুতো গোপন কথা প্ৰকাশ কৰি সকলোকে আচৰিত কৰিছিল।

অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে হয়তো তেওঁৰ প্ৰাক্তন প্ৰেমিকৰ নাম অঙ্গদ বেদী ৰাখিব নোৱাৰিলে, কিন্তু ইছাৰা-ইশ্বেয়াৰত হৃদয়ৰ ৰহস্য মুকলি কৰিলে। অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে অঙ্গদ বেদীৰ সৈতে সম্পৰ্ক আৰু বিচ্ছেদৰ কথা প্ৰকাশ কৰিছিল। অভিনেতা অঙ্গদ বেদী আজিকালি নেহা ধুপিয়াৰ স্বামী।নোৰাই এটা সাক্ষাৎকাৰৰ সময়ত কৈছিল, ‘প্ৰতিজনী ছোৱালীৰ জীৱনত সম্পৰ্ক গঢ়ি তুলিব লাগিব আৰু ভাঙিব লাগিব, তেওঁলোকেও এই সকলোবোৰৰ সন্মুখীন হ’ব লাগিব। যেতিয়া তেওঁৰ হৃদয় অতি ওচৰৰ কোনোবাই ভাঙি পেলাইছিল। “কিন্তু সেই সময়ৰ অভিজ্ঞতাই মোৰ জীৱনসম্পূৰ্ণৰূপে সলনি কৰি দিছিল। তেওঁ কৈছিল যে তেওঁৰ কেৰিয়াৰও বিপদত পৰিছিল। অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে কৈছিল যে তেওঁৰ সৈতে কটোৱা প্ৰতিটো মুহূৰ্ত বিশেষ আছিল। কিন্তু এটা মুহূৰ্ত আছিল যিটো গোটেই জীৱনৰ বাবে স্মৰণীয় হৈ পৰিছিল যেতিয়া তেওঁ মোৰ সৈতে হোটেলত আছিল। সেই নিশা, অভিনেতাজনে মোক বিয়া কৰাৰ প্ৰতিশ্ৰুতি দিছিল। কিন্তু কথা পাতি থাকোতে আমাৰ মাজত কাজিয়া হৈছিল। আৰু এই যুঁজটো গোটেই ৰাতি চলিছিল আৰু ৰাতিপুৱালৈকে চলিছিল। মই সেই ৰাতি বহুত কান্দিছিলো আৰু মোৰ অৱস্থা বেয়া আছিল।

অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে কৈছিল যে ব্ৰেকআপৰ পিছত, তেওঁ সিদ্ধান্ত লৈছিল যে তেওঁ নিজকে প্ৰমাণ কৰিব। তেওঁ নিজৰ ভিতৰতে সেই জুই সৃষ্টি কৰিছিল আৰু তাৰ পিছত সম্পূৰ্ণ আবেগেৰে পুনৰ কাম কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল।

Leave A Reply