Breaking

অনন্যা পাণ্ডেৰ আৰু আদিত্য ৰয় কাপুৰৰ বিয়া কেতিয়া? অভিনেতাজনে দিলে এই উত্তৰ…

0 79

অনন্যা পাণ্ডেৰ লগত ডেটিং কৰা উৰাবাতৰিৰ মাজতে আদিত্য ৰায় কাপুৰৰ বিয়াৰ খবৰ? অভিনেতাজনে ক’লে এই কথা।বি-টাউনত আদিত্য ৰায় কাপুৰ আৰু অনন্যা পাণ্ডেৰ ডেটিঙৰ উৰাবাতৰি পূৰ্ণগতিত চলি আছে। এই সকলোবোৰৰ মাজতে শেহতীয়াকৈ আদিত্যই প্ৰকাশ কৰিছে যে তেওঁলোকৰ বিয়া কেতিয়া হ’ব? বলীউডৰ অভিনেতা আদিত্য ৰায় কাপুৰ ব্যস্ত তেওঁৰ ধাৰাবাহিক ‘দ্য নাইট মেনেজাৰ’ এনজয়িং সফলতাৰ প্ৰচাৰত। ইফালে অভিনেতাগৰাকীয়ে তেওঁৰ আগন্তুক ছবি ‘গুমৰাহ’ৰ ট্ৰেইলাৰ মুকলি কৰি থকা দেখা গৈছিল। এই ছবিখনত তেওঁ প্ৰথমবাৰৰ বাবে মৃণাল ঠাকুৰৰ সৈতে পৰ্দা শ্বেয়াৰ কৰা দেখা যাব। ট্ৰেইলাৰ মুকলি অনুষ্ঠানৰ সময়ত আদিত্য আৰু মৃণালে সংবাদ মাধ্যমৰ সৈতেও বাৰ্তালাপ কৰে। ইয়াৰ মাজতে আদিত্যক তেওঁৰ বিবাহৰ পৰিকল্পনা সন্দৰ্ভতো প্ৰশ্ন কৰা হৈছিল।

আদিত্য ৰায় কাপুৰ আৰু অনন্যা পাণ্ডেৰ ডেটিং উৰাবাতৰিও আজিকালি বি-টাউনত প্ৰচলিত হৈ পৰিছে। পাৰ্টিত দুয়োকে একেলগে দেখা যায়। ২০২২ চনত দীপাৱলী বাছত দুয়োৰে সৈতে সময় কটোৱা কৃতি ছাননৰ ছবিখন ভাইৰেল হৈছিল, তেতিয়াৰ পৰাই তেওঁলোকৰ প্ৰেমৰ বিষয়ে চৰ্চা চলি আহিছে। অৱশ্যে এই উৰাবাতৰিৰ ওপৰত এই দম্পতীয়ে কেতিয়াও কোনো ধৰণৰ প্ৰতিক্ৰিয়া প্ৰকাশ কৰা নাই। অনন্যাৰ লগত ডেটিং কৰাৰ উৰাবাতৰি চলি থকাৰ সময়তে আদিত্যক সোধা হৈছিল যে তেওঁলোকৰ বিয়া কেতিয়া? এই প্ৰশ্নৰ উত্তৰত ‘আশিকি ২’ অভিনেতাগৰাকীয়ে কয়, “মই অনুভৱ কৰোঁ সকলোৱে বিয়া হৈ আছে কিন্তু মই কোনো FOMO পোৱা নাই। গতিকে মই মোৰ সময় উলিয়াই সঠিক সময় আহিলেহে বিয়া কৰাম।”


ইফালে আদিত্যৰ ৱৰ্ক ফ্ৰণ্টৰ কথা ক’বলৈ গ’লে অতি সোনকালে তেওঁক ‘গুমৰহ’ত দ্বৈত দেখা যাব। এই বিষয়ে কওঁতে তেওঁ ইয়াক ‘প্ৰত্যাহ্বানমূলক’ বুলি অভিহিত কৰে। তেওঁ কয়, “কোনো ছবিত মই কেতিয়াও দ্বৈত চৰিত্ৰত অভিনয় কৰা নাই। প্ৰত্যাহ্বান আছিল যদিও ভাল আছিল। আমি দুয়োটা চৰিত্ৰকে বেলেগ বেলেগ দেখুৱাব লগা হৈছিল। মই ডিকচন ক্লাছ কৰিছিলো আৰু দুয়োটা চৰিত্ৰকে বেলেগ বেলেগ কণ্ঠ দিছিলো।

Leave A Reply