Breaking

যেতিয়া নাতিনী আৰাধ্যা বচ্চনে খং কৰে, তেতিয়া কি উপহাৰ দি নাতিনীয়েকৰ খং কমায় বলীউডৰ শ্বাহেনশ্বাহ অমিতাভ বচ্চনে?

0 155

যেতিয়া নাতিনী আৰাধ্যা বচ্চন খং কৰে, বলীউডৰ শ্বাহেনশ্বাহ অমিতাভ বচ্চনে উপহাৰ দি কি উদযাপন কৰে জানক
অমিতাভ বচ্চনে কৌন বনেগা কৰোড়পতি অনুষ্ঠানটোত পৰিয়ালটোৰ বিষয়ে আলোচনা কৰি থাকে। এতিয়া শেহতীয়াকৈ, বিগ বি-য়ে কৈছিল যে কেনেকৈ তেওঁৰ নাতিনী আৰাধ্যাই খং কৰে, তেওঁ তাইক দি কি উপহাৰ উদযাপন কৰে।


অমিতাভ বচ্চনে তেওঁৰ নাতিনী আৰাধ্যা বচ্চনক বহুত ভাল পায়। তেওঁ তেওঁৰ অনুষ্ঠান কৌন বনেগা কৰোড়পতিত নাতিনী আৰাধ্যাৰ বিষয়ে কেইবাবাৰো কথা পাতিছিল। এতিয়া শেহতীয়াকৈ, পুনৰ অনুষ্ঠানটোত, বিগ বি-য়ে আৰাধ্যাৰ বিষয়ে কথা পাতিছিল। তেওঁ কৈছিল যে কেনেকৈ তাই আৰাধ্যাক সৈমান কৰে যেতিয়া তাই খং কৰে। দৰাচলতে, অনুষ্ঠানটোত প্ৰতিযোগীসকলৰ সৈতে কথা পাতি থাকোতে, অমিতাভ বচ্চনে কৈছিল যে কেনেদৰে কামত ব্যস্ত থকাৰ পিছত, তেওঁ সময় উলিয়াবলৈ আৰু আৰাধ্যাৰ সৈতে সময় কটাবলৈ ভাল পায়। ইয়াৰ উপৰিও, অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে লগতে কৈছিল যে কেনেকৈ তেওঁ আৰাধ্যাক খং উঠিলে উদযাপন কৰে। “মই তাইৰ সৈতে বেছি সময় কটোৱা নাই কাৰণ মই পুৱা ৭-৭.৩০ বজাত কামৰ বাবে আৰু আৰাধ্যা ৰাতি ৮ বজাৰ ভিতৰত ওলাই যাওঁ। তাই তাৰ পিছত আবেলি 3-4 বজাত আহে। ইয়াৰ পিছত, তাইৰ ঘৰৰ কাম সম্পূৰ্ণ হয় য’ত তাই ব্যস্ত থাকে। তেওঁৰ মাতৃ ঐশ্বৰ্য ৰায় বচ্চনে তেওঁক সহায় কৰে। মই ফাৰত নিশা 10-11 বজাত ঘৰলৈ আহো আৰু তেতিয়ালৈকে তাই শুই আছে। ‘

সুখৰ কথা যে, আমি মুখৰ সময়ৰ জৰিয়তে সংযুক্ত হৈ আছোঁ। দেওবাৰে, যেতিয়া তাই মুক্ত হয় আৰু মই সময় পাওঁ, মই তাইৰ সৈতে সময় কটাওঁ। যেতিয়া তাই মোৰ ওপৰত খং কৰে, মই তাইক চকলেট আৰু চুলিত বেণ্ড পিন্ধা মহিলাসকলক উপহাৰ দিওঁ। গোলাপী তাইৰ প্ৰিয় ৰং গতিকে মই তাইক এটা গুলপীয়া চুলিৰ বেণ্ড বা ক্লিপ দিওঁ। তাই ইয়াত বহুত সুখী হয়।

Leave A Reply