Breaking

‘কোন চাৰা, তেণ্ডুলকাৰ নে খান’? ক্ৰিকেটাৰ শুভমান গিললৈ অনুৰাগীৰ প্ৰশ্ন। প্ৰকৃততে শুভমানৰ প্ৰকৃত প্ৰেমিকা কোন…

0 93

শুভমান গিলৰ ডেটিংৰ খবৰ প্ৰতিদিনে চৰ্চালৈ আহে। ক্ৰিকেটাৰ শুভমান গিল প্ৰায়ে নিজৰ ক্ৰিকেট দক্ষতাৰ বাহিৰেও নিজৰ ব্যক্তিগত জীৱন সন্দৰ্ভত সামাজিক মাধ্যমৰ শিৰোনামৰ দখল কৰে। শুভমানে শচীন তেণ্ডুলকাৰৰ কন্যা ছাৰা টেণ্ডুলকাৰৰ সৈতে ডেটিং কৰি আছে। অৱশ্যে যোৱা বছৰ বলীউডৰ অভিনেত্ৰী চাৰা আলী খানৰ সৈতে ডিনাৰ ডেটত যোৱাৰ পিছত অনুৰাগী মনত বিভ্ৰান্তিৰ সৃষ্টি হয়। আচলতে শুভমানে ছাৰা আলী খানৰ লগত নে চাৰা তেণ্ডুলকাৰৰ লগত ডেটিং কৰি আছে অনুৰাগীসকলৰ জানিবলৈ বহুত ইচ্ছা। এতিয়া শুভমান গিলৰ এটা পুৰণি ভিডিঅ’ ভাইৰেল হৈছে। কিছুদিনৰ আগতে শুভমান গিল পাঞ্জাবী আড্ডা শ্ব’ দিল দিয়ান গল্লালৈ গৈছিল। এই অনুষ্ঠানৰ আয়োজক আছিল পাঞ্জাবী অভিনেত্ৰী সোণম বাজৱাই। শ্ব’টোত যেতিয়া শুভমানক বলীউডৰ আটাইতকৈ ফিট অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ বিষয়ে সোধা হৈছিল, তেতিয়া তেওঁ ছাৰা আলী খানৰ নাম লৈছিল।

ইয়াৰ পিছত সোণমে শুভমানক সুধিছিল যে তেওঁ ছাৰাৰ লগত ডেটিং কৰিছে নেকি? ইয়াৰ উত্তৰত তেওঁ ক’লে – হয়তো! শুভমানৰ এই ভিডিঅ’টোত ব্যৱহাৰকাৰীসকলে বহুত কমেণ্ট কৰিছে। এজনে লিখিছে – ‘কোন চাৰা’। আনহাতে আনজনে লিখিছিল – কোন চাৰা, তেণ্ডুলকাৰ বা খান।যোৱা বছৰৰ আগষ্ট মাহত ডিনাৰ ডেটৰ পিছত ছাৰা আলী খান আৰু শুভমান গিলৰ ডেটিংৰ উৰাবাতৰি ওলাইছিল। দুয়োৰে ডিনাৰ ডেটৰ ভিডিঅ’ ভাইৰেল হৈ পৰিছিল ছ’চিয়েল মিডিয়াত। একে সময়তে এটা ভিডিঅ’ ভাইৰেল হৈছিল য’ত দুয়োকে বিমানত একেলগে বহি থকা দেখা গৈছিল।

আপোনালোকক কওঁ যে শুবমান গিলৰ পূৰ্বে ছাৰা আলী খানে সহ অভিনেতা কাৰ্তিক আৰিয়ানৰ সৈতে ডেটিং কৰিছিল। যাৰ বিষয়ে তেওঁ কফীত কৰণ ৭ৰ সৈতে নিশ্চিত কৰিছিল।

Leave A Reply