Breaking

ডেলিভাৰী দিবলৈ গৈ ডেলিভাৰী Boy জনে ঘৰত অকলে দেখি চুম্বন কৰিলে যুৱতীক, তাৰ পাছত আচৰিত ঘটনা পোহৰলৈ আহিল, শেষত গৈ আৰক্ষীৰ জালত পৰিল ডেলিভাৰী Boy

0 119

ছোৱালীজনীক ঘৰত অকলে দেখি ডেলিভাৰী লৰা যুৱতীগৰাকীক চুমা খাইছিল, গ্ৰেপ্তাৰ পুনেৰ কোন্ধৱাত এটা আচৰিত ঘটনা পোহৰলৈ আহিছে। এগৰাকী যুৱতীয়ে খাদ্য বিতৰণৰ লৰা খাদ্য প্ৰদান কৰোঁতে অকলে পোৱাৰ পিছত তাইক চুম্বন কৰাৰ অভিযোগ উত্থাপন কৰিছে। ছোৱালীজনীৰ অভিযোগৰ ভিত্তিত, আৰক্ষীয়ে এটা অভিযোগ পঞ্জীয়ন কৰিছে আৰু অভিযুক্ত ৰাইছ শ্বেখক গ্ৰেপ্তাৰ কৰিছে।যেতিয়া আমি ভোক অনুভৱ কৰোঁ, আমি অনলাইন অৰ্ডাৰ দিওঁ বা হোটেল বা ৰেষ্টুৰেণ্টলৈ যাওঁ আৰু খাওঁ। আজিৰ সময়ত, অনলাইন ডেলিভাৰী এটা অতি ভাল বিকল্প। বহুসময়ত আমি অনলাইন বিতৰণৰ বাবে সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব লগা হয়। বহুসময়ত আমি ভাল খাদ্য নাপাওঁ, কেতিয়াবা পৰিশোধৰ সমস্যা হয়। এনেকুৱা সময় আছে যেতিয়া ডেলিভাৰীৰ দ্বাৰা আমাক ভাল ব্যৱহাৰ কৰা নহয়। কিন্তু আজি এটা ঘটনা অলপ বেলেগ। দৰাচলতে, পুনেত এটা ডেলিভাৰী লৰা প্ৰসৱৰ সময়ত যুৱতীগৰাকীক চুমা খাইছিল। এই ঘটনাটো প্ৰথমবাৰৰ বাবে দেখা গৈছে।


তথ্য অনুসৰি, পুনেৰ কোন্ধৱাত এটা আচৰিত ঘটনা পোহৰলৈ আহিছে। এগৰাকী যুৱতীয়ে খাদ্য বিতৰণৰ লৰা খাদ্য প্ৰদান কৰোঁতে অকলে পোৱাৰ পিছত তাইক চুম্বন কৰাৰ অভিযোগ উত্থাপন কৰিছে। ছোৱালীজনীৰ অভিযোগৰ ভিত্তিত, আৰক্ষীয়ে এটা অভিযোগ পঞ্জীয়ন কৰিছে আৰু অভিযুক্ত ৰাইছ শ্বেখক গ্ৰেপ্তাৰ কৰিছে। আৰক্ষীয়ে অভিযুক্ত খাদ্য বিতৰণ লৰা ৰেইছ শ্বেখৰ ওপৰত ৩,৫৪,৩৫৪এ ধাৰাক চৰ মাৰিছে। অৱশ্যে, অভিযুক্তজনক আদালতে জামিন প্ৰদান কৰিছে।

Leave A Reply