Breaking

বৰুণ ধাৱান আৰু নাটাছা দালালৰ বিবাহ বৰ্ষপূৰ্তি অনুষ্ঠানলৈ কোন কোন অতিথি আহিল…

0 15

বৰুণ ধাৱান নাটাছা দালালে তেওঁৰ বিবাহৰ বৰ্ষপূৰ্তি উদযাপন কৰিছে, ছাৰা-জাহ্নৱী পৰা অনিল কাপুৰলৈকে, এই তাৰকাসকলে অংশগ্ৰহণ কৰে-বৰুণ ধাৱানে স্কুলত পঢ়ি থকাৰ সময়ত তেওঁৰ পত্নী নাটাছা দালালক লগ পাইছিল। এই দুয়োজনে বহুদিনৰ পৰা ইজনে সিজনৰ লগত ডেটিং কৰি আছিল আৰু তাৰ পিছত ২০২১ চনৰ ২৪ জানুৱাৰীত তেওঁলোকৰ পৰিয়াল আৰু ঘনিষ্ঠ বন্ধুৰ উপস্থিতিত বিয়া হৈছিল। বিবাহৰ দুবছৰ সম্পূৰ্ণ হোৱাৰ পিছত এই তাৰকা দম্পতীৰ এটা বৰ্ষপূৰ্তিৰ পাৰ্টি অনুষ্ঠিত হয় য’ত জাহ্নৱী কাপুৰ আৰু চাৰা আলী খানৰ পৰা অনিল কাপুৰলৈ বহু তাৰকা উপস্থিত হয়। কিছুমান অতিথিৰ ছবি চাওঁ আহক।

আপোনাৰ তথ্যৰ বাবে জনাওক যে অভিনেতা বৰুণ ধাৱানে ২০২১ চনৰ ২৪ জানুৱাৰীত তেওঁৰ প্ৰেমিকা নাটাছা দালালৰ সৈতে বিয়া হৈছিল। নাটাছা এগৰাকী ফেশ্বন ডিজাইনাৰ, তাইৰো নিজা লেবেল আছে আৰু তেওঁ বৰুণৰ লগত ডেটিং কৰি আনজনৰ লগত ডেটিং কৰি আছে যেতিয়াৰ পৰাই তেওঁ স্কুলত পঢ়ি আছিল।

বৰুণ আৰু নাটাছাৰ বাৰ্ষিকী পাৰ্টিত অভিনেত্ৰী চাৰা আলী খান ভাৰতীয় লুকত শ্বাৰাৰ চুট পিন্ধি আহি উপস্থিত হয়। অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ এই গোলাপী চুটটো সকলোৱে ভাল পাইছিল যদিও অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ নাকত সকলোৱে গুৰুত্ব দিছিল।

বৰুণ ধাৱানৰ ‘জাগ জগ জিঅ’ৰ সহ অভিনেতা, প্ৰবীণ অভিনেতা অনিল কাপুৰেও অতি ষ্টাইলিছ ৰূপত অভিনয় কৰিছিল। অল-ব্লেক লুকত অভিনেতাজনক অতি স্মাৰ্ট যেন লাগিছিল।

বৰুণৰ ঘনিষ্ঠ বন্ধু অৰ্জুন কাপুৰ আৰু তেওঁৰ প্ৰেমিকা অভিনেত্ৰী মালাইক অৰোৰা (মালাইকা আৰোৰা)ও বৰুণ আৰু নাটাছাৰ বিবাহ বৰ্ষপূৰ্তিৰ কামনা কৰিবলৈ উপস্থিত হয়।

বৰুণ আৰু নাটাছাৰ এই দলটোত জাহনাৱী কাপুৰ আৰু ডিজাইনাৰ মনীষ মালহোত্ৰাও দেখা গৈছিল। য’ত মনীষে ক’লা ৰঙৰ কাপোৰ পিন্ধিছিল, তাত জাহনাভীয়েও ক’লা পোছাকত হৃদস্পন্দন বৃদ্ধি কৰিছিল।

Leave A Reply