Breaking

আৰবাজ খানৰ অনুপস্থিতিত প্ৰেমিকা জৰ্জিয়াই কাক চুম্বন কৰিলে? তাকে লৈ ছ’চিয়েল মিডিয়াত সমালোচনা

0 64

আৰবাজ খানৰ প্ৰেমিকা জৰ্জিয়া আন্দ্ৰিয়ানীৰ হট লুকে ছ’চিয়েল মিডিয়াত অনুৰাগীৰ জ্ঞান উৰুৱাইছে। ছবিবোৰত জৰ্জিয়াই আৰবাজ খানক চুমা খোৱা দেখা পোৱা নাছিল বৰঞ্চ আন কোৰোবাক চুমা খোৱা দেখা গৈছে।আৰবাজ খানৰ প্ৰেমিকা জৰ্জিয়া আন্দ্ৰিয়ানীয়ে নিজৰ চেহেৰা আৰু ড্ৰেছিং চেন্সৰ বাবে লাইমলাইটত বাস কৰে। বহু সময়ত তাই এনে কাপোৰ পিন্ধি আগলৈ আহে যে দৰ্শকৰ ইন্দ্ৰিয়বোৰ আঁতৰি যায়। এইবাৰো এনেধৰণৰ কিবা এটা ঘটিছে। জৰ্জিয়াই কেমেৰাৰ সন্মুখত ক’লা ৰঙৰ ইমানেই ৰিভিলিং ড্ৰেছ পিন্ধি থকা দেখা গৈছিল যে তেওঁৰ ষ্টাইলে মানুহক পাগল কৰি তুলিছিল। কিন্তু এইবাৰ ৰিভিলিং ড্ৰেছ পিন্ধি জৰ্জিয়াই কেমেৰাৰ সন্মুখত এনে এক অভিনয় কৰিলে যে তাইক দেখি আৰ্বাজ খানও হতভম্ব হৈ পৰিব। ছ’চিয়েল মিডিয়াত জৰ্জিয়াৰ এই ফটোবোৰ ক্ৰমান্বয়ে ভাইৰেল হৈ পৰিছে।

উৰি যোৱা চুমা দেখা গ’ল
এই ছবিসমূহত কেমেৰাৰ সন্মুখত জিঅ’ৰ্জিয়া এণ্ড্ৰিয়ানীক চুমা খাই থকা দেখা গৈছে। কিন্তু এই ফ্লাইং কিছ জৰ্জিয়াই আৰ্বাজ খানক কৰা নাই অনুৰাগীকহে কৰিছে। জৰ্জিয়াই উৰণীয়া চুমাটোৰ এই ফটোবোৰ শ্বেয়াৰ কৰাৰ লগে লগে ছ’চিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈ পৰে।

হত্যাকাৰীৰ ভংগীমা
আনহাতে জৰ্জিয়াৰ ফ্লাইং কিছৰ ফালে ৰাইজৰ দৃষ্টি গ’ল যদিও অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ সাজ-পোছাকেও ৰাইজৰ দৃষ্টি আকৰ্ষণ কৰিছিল। এই উপলক্ষে জৰ্জিয়াক ক’লা টাইট চুটি পোছাক পিন্ধা দেখা গৈছিল। এই কেপচনটো লিখিছে যে জৰ্জিয়াই নিজৰ গ্লেমাৰাছ লুকটো প্ৰদৰ্শন কৰাৰ এটাও সুযোগ এৰি নাযায়


এই ছবিসমূহ জৰ্জিয়াই নিজৰ অফিচিয়েল ইনষ্টাগ্ৰামত শ্বেয়াৰ কৰিছে। ফটোসমূহ শ্বেয়াৰ কৰাৰ পিছত তেওঁ কেপচনত লিখিছে- ‘মেৰী খ্ৰীষ্টমাছ।’ কওঁ, মালাইকা অৰোৰাৰ লগত আৰবাজ খানৰ বিবাহ বিচ্ছেদ হোৱাৰ পিছৰে পৰা আৰবাজ খানে জিঅ’ৰ্জিয়া এণ্ড্ৰিয়ানীৰ সৈতে অবিৰতভাৱে ডেটিং কৰি আহিছে। আনকি জৰ্জিয়াও আৰ্বাজতকৈ বহু সৰু, তথাপিও দুয়োৰে মাজত প্ৰচণ্ড বন্ধন দেখা যায়। আনকি যেতিয়াই দুয়োজনেই কেমেৰাৰ সন্মুখত একত্ৰিত হয়, তেতিয়াই তেওঁলোকেও তীব্ৰ পোজ দিয়ে।

Leave A Reply