Breaking

কৰীনা কাপুৰৰ ‘মাতৃ দিৱস’ৰ বিশেষ কেকটো কোনে মনে মনে খালে? কেক বিচাৰি হাহাকাৰ…

0 58

কালি আছিল মাতৃ দিৱস। মাতৃ দিৱসৰ কেকৰ বহু ফটো ইনষ্টাগ্ৰামত শ্বেয়াৰ কৰিছে কৰীনা কাপুৰে। এই চকলেট কেকৰ ফটো শ্বেয়াৰ কৰাৰ সময়ত অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে কেপচনত লিকে যে কোনোবাই মনে মনে তেওঁৰ মাতৃ দিৱসৰ বিশেষ কেক খাইছিল। শ্বেয়াৰ কৰা ফটোসমূহত অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে শেষৰ ফটোখনতো প্ৰকাশ কৰিছে যে কোনে কেক খাইছিল মনে মনে।

কৰীনা কাপুৰে পৰিয়ালৰ সৈতে ‘মাতৃ দিৱস’ উদযাপন কৰে। এই বিশেষ দিনটো উদযাপন কৰাৰ পিছত কৰীনাই ইনষ্টাগ্ৰামত বহু ফটো শ্বেয়াৰ কৰে। য’ত এটা সুস্বাদু কেকও দেখা গ’ল। কেকৰ অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে বহু ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছে যিবোৰ ক্ৰমান্বয়ে ভাইৰেল হৈ পৰিছে। এই কেকৰ ফটো শ্বেয়াৰ কৰাৰ সমান্তৰালকৈ কৰীনাই কয় যে কোনোবাই তেওঁৰ চকলেট কেকটো মনে মনে খাইছিল। ইয়াৰ লগতে কেকটোৰ এখন ফটো শ্বেয়াৰ কৰা হৈছে য’ত কেকৰ এটা অংশ খোৱা দেখা গৈছে।

কৰীনাই শেষৰ ফটোখনত মনে মনে কেক খাই থকা সৰু পুত্ৰ জেহৰ ফটোও শ্বেয়াৰ কৰিছে। এই ছবিবোৰ শ্বেয়াৰ কৰি কৰীনাই লিখিছে – ‘অনুমান কৰক মোৰ মাতৃ দিৱসৰ কেকটো কোনে মনে মনে খাইছিল?’ এই সন্দৰ্ভত মন্তব্য কৰি ছাবাই লিখিছে – ‘জেহ জান’। ইফালে কৰীনা আৰু ছাইফৰ এখন ফটো ভাইৰেল হৈ পৰিছে য’ত দুয়োজনে পেপছৰ সন্মুখত ইজনে সিজনক চুমা খাই থকা দেখা গৈছে।

Leave A Reply