Breaking

তৃতীয়বাৰৰ বাবে বিয়া পাতিব নেকি আমিৰ খানে? প্ৰাক্তন পত্নী কিৰণৰ পৰা ভাল স্বামী হ’বলৈ টিপচ্…

0 69

২০২১ চনত আমিৰ খান আৰু কিৰণ ৰাওৰ বিবাহ বিচ্ছেদ হয়। আমিৰ খান আৰু কিৰণ ৰাওৰে ‘লগান’ৰ চেটত কথা পাতিছে। শুনা যায় যে কিৰণৰ প্ৰেমত পৰাৰ পিছত আমিৰে প্ৰথম বৈবাহিক সম্পৰ্ক ভাঙি পেলালে। প্ৰাক্তন পত্নী ৰীনা দত্তৰ সৈতে বিচ্ছেদ হোৱাৰ কেইবছৰমান পিছত ২০০৫ চনত কিৰণৰ সৈতে বিবাহপাশত আবদ্ধ হয় অভিনেতাগৰাকীয়ে। ১৫ বছৰীয়া দীৰ্ঘদিনীয়া বিবাহৰ পৰা হঠাৎ বিচ্ছেদ। কিন্তু বিবাহ বিচ্ছেদ হ’লেও একেলগে কাম কৰি একেটা বাসগৃহতে থাকে। এইবাৰ আমিৰে কিৰণক ভাল স্বামী হোৱাৰ টিপচ্ বিচাৰিলে। কিন্তু আমিৰে তৃতীয়বাৰৰ বাবে বিবাহ কৰিব নেকি প্ৰশ্ন সৃষ্টি হৈছে-


কিছুদিন আগতে আমিৰক ফাতিমাৰ লগত পিকলবল খেলি থকা দেখা গৈছিল। অৱশ্যে আমিৰৰ কন্যা ইৰা খানৰ বিয়াত ফাতিমাৰৰ অনুপস্থিতিৰ বাবে বহুতে ভাবিছিল যে হয়তো তেওঁলোকৰ সম্পৰ্কৰ আভাস পাইছে। কিন্তু এইবাৰ কিৰণৰ পৰিচালনাত নিৰ্মিত ‘লেডিজ’ চিনেমাখনৰ প্ৰচাৰ কৰিবলৈ আহি তেওঁৰ প্ৰাক্তন পত্নী কিৰণে ক’লে, “বিবাহ বিচ্ছেদৰ পিছত কিৰণক সুধিলোঁ, স্বামী হিচাপে মোৰ দোষ ক’ত, যাতে পৰৱৰ্তী সময়ত ঠিক কৰিব পাৰো।” কিন্তু আমিৰৰ মূল দোষ অত্যধিক কথা কোৱা বুলিও কয় অভিনেতাজনৰ প্ৰাক্তন পত্নীয়ে। কথা-বতৰাৰ সময়ত পিছৰবাৰ আমিৰে ভুলটো শুধৰণিৰ বিষয়টো উত্থাপন কৰিলে, তেতিয়াৰ পৰাই নিউজ চেনেলটোৰ এটা অংশত অভিনেতাজনৰ তৃতীয় বিবাহক লৈ জল্পনা-কল্পনা আৰম্ভ হ’ল।


Leave A Reply