Breaking

ৰাখীৰ জীৱনলৈ পুনৰ আহিব নেকি প্ৰাক্তন স্বামী? আদিলৰ বিশ্বাসঘাটকতাৰ পিছত অভিনেত্ৰীগৰাকীক লৈ চিন্তিত হৈ পৰিছে ৰিতেশ

0 101

শেহতীয়া সাক্ষাৎকাৰত ৰাখী সাৱন্তৰ প্ৰাক্তন স্বামী ৰিতেশে অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ বিষয়ে ক’লে। লগতে কৈছে যে তেওঁ ৰাখীক লৈ বহুতে চিন্তিত। বলীউডৰ অভিনেত্ৰী ৰাখী সাৱন্তৰ জীৱনত সমস্যা আহিয়েই থাকে। এতিয়া স্বামী আদিল খান দুৰানীৰ বিশ্বাসঘাতকতাত আঘাত পাইছে ৰাখীয়ে। অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে আদিলক আক্ৰমণ, প্ৰতাৰণা আৰু প্ৰথম বিবাহ লুকুৱাই ৰখাৰ অভিযোগ উত্থাপন কৰিছে, এতিয়া আদিলক আৰক্ষীৰ দৃষ্টিত আছে। ইফালে ৰাখীৰ প্ৰথম স্বামী ৰিতেশে (ৰাখী সাৱন্ত প্ৰথম স্বামী ৰিতেশ) অভিনেত্ৰীগৰাকীক লৈ চিন্তিত।

ৰাখী সাৱন্তই আদিল খানৰ সঁচা কথা বিশ্ববাসীক কৈছে আৰু তেওঁৰ বিৰুদ্ধে আৰক্ষীৰ গোচৰ ৰুজু কৰাৰ পিছৰে পৰা এই বিষয় সন্দৰ্ভত ছ’চিয়েল মিডিয়াত নিজৰ প্ৰতিক্ৰিয়া প্ৰকাশ কৰিছে প্ৰাক্তন স্বামী ৰিতেশে। শেহতীয়াকৈ তেওঁ ৰাখী সাৱন্তক লৈও উদ্বেগ প্ৰকাশ কৰি কয় যে এতিয়া ৰাখীয়ে কোনোবা এজনক বিচাৰিব লাগে যিয়ে তেওঁক গোটেই জীৱনভৰ সহায় কৰিব।

ৰাখী সাৱন্তকো প্ৰতাৰণা কৰিছিল প্ৰাক্তন স্বামী ৰিতেশে। পিছত অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে গম পালে যে ৰিতেশৰ ইতিমধ্যে বিয়া হৈ গৈছে। ৰাখীৰ ৰিতেশৰ বিয়াও অবৈধ আছিল কাৰণ তেওঁ প্ৰথম পত্নীক বিবাহ বিচ্ছেদ নকৰাকৈ ৰাখীক বিয়া কৰাইছিল। দুয়োজনেই যোৱা বছৰহে পৃথক হৈছিল, তাৰ পিছত ৰাখীয়ে ৰিতেশৰ বিৰুদ্ধে বহু অভিযোগ উত্থাপন কৰিছিল। অৱশ্যে এতিয়া ৰিতেশে কয় যে তেওঁৰ কোনো ভুল নাছিল আৰু ৰাখীও আজি ভুল হোৱা নাই। ৰিতেশে কয়, ‘ৰাইজে ভাবিছে যে ৰাখীৰ সৈতে আকৌ এবাৰ এনেকুৱা কেনেকৈ হ’ব পাৰে। মোৰ লগতো দুবাৰ এনেকুৱা হৈছিল, তাৰ অৰ্থ এইটো নহয় যে মোৰ ভুল হৈছে, ৰাখীও ভুল নহয়।

ৰিতেশে কয় যে মাক-দেউতাকৰ পিছত ৰাখীয়েই তেওঁক আটাইতকৈ বেছি মৰম আৰু যত্ন দিছিল। যেতিয়া ৰিতেশক সোধা হ’ল যে তেওঁ ৰাখী এৰি গৈছে। তেতিয়া ‘বিগ বছ’ প্ৰতিযোগীজনে ক’লে, “আমাৰ আশে-পাশে বহু কথাই ঘটি থকাৰ বাবেই মই তেওঁক এৰি দিলোঁ।” অলপ বিৰতিৰ প্ৰয়োজন বুলি ভাবিলোঁ। গতিকে মই মা-দেউতাৰ লগত থাকিবলৈ গ’লোঁ।”

ৰিতেশে আৰু কয় যে ৰাখীৰ লগত নাথাকিলেও তেওঁ কেতিয়াও ৰাখীক ভুল পৰামৰ্শ দিয়া নাছিল আৰু তাইৰ বিষয়েও ভুল চিন্তাও কৰা নাছিল। তেওঁ লগতে দাবী কৰে যে যেতিয়া শ্বাৰলিন চোপ্ৰাৰ ৰাখীৰ সৈতে কাজিয়া হৈছিল তেতিয়া তেওঁ মডেলগৰাকীক শান্ত হৈ থাকিবলৈ কৈছিল। আদিলে ৰাখীৰ লগত কাজিয়া কৰিছিল আৰু এই কথা তেওঁ প্ৰাক্তন স্বামী ৰিতেশকো কৈছিল। এনে দাবী ৰাখীৰ প্ৰাক্তন স্বামীৰ।

ৰিতেশে ৰাখীক লৈ চিন্তিত কিন্তু পুনৰ তাইৰ জীৱনলৈ ঘূৰি আহিবও নিবিচাৰে। ৰিতেশে কয় যে তেওঁৰ প্ৰেম জীৱন শেষ হৈছে। এতিয়া তেওঁ পুনৰ সেই যন্ত্ৰণাৰ মাজলৈ যাব নিবিচাৰে।

Leave A Reply