Breaking

শীতকালীন প্ৰেমী মালাইকা অৰোৰা আৰু অৰ্জুন কাপুৰৰ বিয়া! ঠিক হ’ল বিয়াৰ তাৰিখ আৰু মাহ, বিয়াত কি খুৱাব জানেনে আপুনি?

0 89

শীতকালীন প্ৰেমী মালাইকা অৰোৰা আৰু অৰ্জুন কাপুৰৰ বিয়া! ঠিক হ’ল বিয়াৰ তাৰিখ আৰু মাহ, বিয়াত কি খুৱাব জানেনে আপুনি?

তাৎক্ষণিক বলীউডৰ মতে, দুয়োজন শীতকালীন প্ৰেমী, সেয়েহে তেওঁলোক দুয়ো নৱেম্বৰ বা ডিচেম্বৰ মাহত বিবাহপাশত আৱদ্ধ হ’ব পাৰে। মালাইকা অৰোৰা আৰু অৰ্জুন কাপুৰৰ সম্পৰ্কৰ বহুদিন হ’ল। আজিকালি দুয়োজনৰ ৰোমান্টিক ফটো ভাইৰেল হৈ পৰিছে। সেয়েহে কেতিয়াবা দম্পতীহালক ৰাজহুৱা এলেকাত দেখা যায়, কিন্তু এতিয়া খবৰ আহিছে যে মালাইকা অৰোৰা আৰু অৰ্জুন কাপুৰে তেওঁলোকৰ সম্পৰ্কক এক বিশেষ নাম দিবলৈ গৈ আছে। সূত্ৰটোৰ মতে, দুয়োএতিয়া সোনকালেই বিবাহপাশত আৱদ্ধ হ’বলৈ গৈ আছে। দুয়ো এতিয়া বিবাহৰ বাবে সাজু। অৱশ্যে, এতিয়ালৈকে ইয়াৰ কোনো আনুষ্ঠানিক নিশ্চিতি পোৱা হোৱা নাই।

বিয়াৰ খবৰৰ সৈতে, এতিয়া দুয়োৰে বিবাহৰ মাহটোও সিদ্ধান্ত লোৱা হৈছে। তাৎক্ষণিক বলীউডৰ মতে, দুয়োজন

শীতকালীন প্ৰেমী, সেয়েহে তেওঁলোক দুয়ো নৱেম্বৰ বা ডিচেম্বৰ মাহত বিবাহপাশত আৱদ্ধ হ’ব পাৰে। লগতে, আমি জনাওঁ যে এই বিয়াত দুয়োজনে বহুলোকক ফোন নকৰে। মালাইকা আৰু অৰ্জুনৰ মতে, দুয়োজনৰ বিয়াত কেৱল পৰিয়াল আৰু বিশেষ বন্ধু বৰ্গ উপস্থিত থাকিব। দুয়োজনৰ বিবাহৰ খবৰ সামাজিক মাধ্যমত দ্ৰুতগতিত বিয়পি পৰিছে। একে সময়তে, অনুৰাগীসকলেও বিভিন্ন প্ৰতিক্ৰিয়া দেখিবলৈ পাইছে।

এই পোষ্টটোত অনুৰাগীসকলৰ মন্তব্যৰ এটা শাৰী আছে। এজন অনুৰাগীয়ে মন্তব্য কৰি কৈছিল – এতিয়া দেখা যাব কাক বিয়ালৈ আমন্ত্ৰণ জনোৱা হৈছে। একে সময়তে, মালাইকা অৰ্জুনৰ অনুৰাগীয়ে মন্তব্য কৰি কৈছিল, “কি হ’ল, আপোনাৰ বাবে অতি সুখী। গতিকে তাত, এজন অনুৰাগীয়ে লিখিছিল যে মালাইকাৰ কইনাৰ চেহেৰাটো চাবলৈ যোগ্য হ’ব।